Ev almanın en avantajlı yolu...

Boztemir İnşaat

KONAK / İZMİR
90 (232) 446 76 46

Boztemir İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Boztemir İnşaat

Boztemir İnşaat, 1998 yılından  bugüne kadar çok sayıda  ulusal ve uluslararası projeyi hayata geçirmiş İzmir merkezli bir firmadır.Boztemir İnşaat,  Çağdaş Boztemir tarafından 2009’da  İzmir’de sektörel çalışmalarına başlayan bir inşaat firmasıdır. Geleneksel ya da modern mimari çizgisinde olan yapılarda, öncelikle ‘insan’ odaklı projeler üretmeyi kendine misyon edinen Boztemir İnşaat,  Teknolojinin tüm yeniliklerini kullanırken, geleneksel yöntemlere de sahip çıkmayı ilke edinmiştir.

Boztemir İnşaat, tarihi süreç bakımından 1998 yılından bu yana ulusal ve uluslararası bir çok proje ve işbirliğinin ardından İzmir’in tanınan isimlerinden Çağdaş Boztemir tarafından 2009’da kurulmuş bir şirkettir. İnşaat sektöründe hayata geçirdiği başarılı projelerini ilkine  ‘taş ev’ projeleriyle  yola çıkan Boztemir İnşaat, bu yöndeki çalışmalarını ilkini Alaçatı’da inşa etti.

Boztemir İnşaat’ın hayata geçirdiği projelerde, mimariye ve insan unsuru gibi  noktalara hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Öte yandan, hiçbir zaman yapılmayanın ya da yapılamayanın peşinde olan Boztemir inşaat, lüks, iddialı ve çok özel tasarımlara hayat vermeye devam ediyor.

Firmanın Projeleri

Sportsuite Konut Projesi

Sportsuite Konut Projesi

Sportsuite projesi, Boztemir İnşaat tarafından İzmir'in değişen yüzü Karşıyaka'da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı