Ev almanın en avantajlı yolu...

Bozkurtlar İnşaat

ÇUKUROVA / ADANA
0322 248 00 99

Bozkurtlar İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Bozkurtlar İnşaat

Hızlı hizmet anlayışını kazançtan önde tutan firmalardan biri olan Bozkurtlar İnşaat’ın merkezi Adana’nın Çukurova bölgesinde yer almaktadır. 1965 yılında Ceyhan'da kurulan Bozkurtlar İnşaat, yelpazesinde Kütahya Seramik, Kütahya Vitrin, Çanakkale Seramik, Kalebodur, E.C.A ,  Serel, Kaleterasit, Ege Yıldız, Granit, Yak, Borusan, Haymak, hazır beton, torbalı çimento,  demir, Ytong gaz beton, kireç, Kalekim, Pilsa, Kalevit, Kova gibi sektör ve firmaların da bayiliklerini bulundurmaktadır.

Konut sahibi olmak isteyenler için yüksek standartlı bir yaşam sunan Bozkurtlar İnşaat, bugüne kadar Gürselpaşa, Bozkurtlar Residence ve Alparslan Türkeş'te yükselen Lotus Towers projelerine hayat vermiştir. Daire sahipleri için hep daha iyi bir yaşamın kapılarını açma konusunda çalışan Bozkurtlar İnşaat bu anlamda üstün hizmet anlayışı ile hareket ermektedir.

Adana'nın tüm önemli noktalarına yakın yerleşim birimlerinde hayata geçirdiği seçkin konut projelerine imza atan Bozkurtlar İnşaat, projelerinde huzur ve güveni ön planda tutmaktadır. Bozkurtlar İnşaat’ın hedefleri klima kat kaloriferi işçi malzemeleri-PVC kapı pencere-mutfak-banyo dolapları, kapı pencere doğramaları ile ilgili tüm aksesuarları bünyesinde barındırmaktadır.

Firmanın Projeleri

Konfor Ayaklarınızın Altında

Konfor Ayaklarınızın Altında

Bozkurtlar Residence projesi Bozkurtlar İnşaat imzasıyla Adana’nın gözde yerleşim yerlerinden Seyhan bölgesinde yükseliyor. 

Destek İçin Tıklayın
yukarı