Ev almanın en avantajlı yolu...

Beyler İnşaat

ESENYURT / İSTANBUL
850 302 17 17

Beyler İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Beyler İnşaat

İstanbul merkezli ticari faaliyetlerine devam eden Beyler İnşaat, nitelikli ve yaşanılabilir konut ihtiyaçlarını karşılamak için bugüne kadar hayata geçirmiş olduğu başarılı konut projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü'nde kurulmuş olan inşaat firması, kısa zamanda Fuar Yapı markası ile bulunduğu bölgede haklı bir güven bilinirliğe ulaştı. Şirket, müşteri memnuniyetini hedef alan, kalite ve güvenliği ön planda tutan konut ve işyerleri  alanında yeni projeler üretmeye devam ediyor.

Sektörel  anlamda kendini sürekli yenileyen, daima daha iyisi için çaba sarf eden aynı zamanda, kazanmanın yanında müşterisine kazandırma amacında olan Beyler İnşaat, çalışmalarını sürekli daha geniş alanlara ulaştırma amacındaçalışmalarını azimle sürdürüyor.

Firma, yaptığı işlere karşı referans olarak bugüne değin tamamlamış olduğu  projeleri, göstererek kazanmış olduğu güvenin rahatlığıyla, sektörde büyümeye devam ediyor.

Beyler İnşaat'ın  son projeleri arasında devam eden Bey Residence ve Bey Life yer alıyor.

Firmanın Projeleri

Ayrıcalıklı Hayata Merhaba

Ayrıcalıklı Hayata Merhaba

Bey Rezidans projesi, Esenyurt bölgesinde yükseliyor. Tek blok halinde yükselen projede konut sahiplerinin konforu için birçok ayrıcalık yer alıyor.

Bey Residence

Bey Residence

Bey Residence , Beyler İnşaat Gayrimenkul tarafından Esenyurt lokasyonunda, 250 daire ve 2 ticari birim olarak inşa ediliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı