Ev almanın en avantajlı yolu...

Beyhan İnşaat

AHMETLİ / MANİSA
0236 250 56 56

Beyhan İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Beyhan İnşaat

Beyhan İnşaat, kurulduğu 1998 yılında Manisa’da BEYHAN ÖZEL SAĞ. LAB. OTO. GIDA İNŞAAT NAK. AKAR. TAR. ÜRÜN. TUR. İŞL. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. ticari unvanıyla ve 2 ortaklı olarak ticari hayata başlamıştır.

Firma, geçen 15 yılı aşkın süre içerisinde edindiği ticari tecrübe ve hizmetlerinde kaliteye önem veren anlayışıyla, her geçen başarılı büyümesini sürdürdü. Beyhan İnşaat, ilk kuruluş yıllarında daha kapsamlı ve ticari alan olarak farklı alanlarda faaliyet gösteriyordu. Örneğin, şirket kuruluşunun ilk yıllarında  ağırlıklı olarak sağlık alanında ticari faaliyet gösterirken, son yıllarda ise çalışmalarını inşaat ve gıda alanında yoğunlaştırmış ve gayrimenkul alanında önemli başarılar elde etmiştir.

Geçen süre içerisinde zamanın getirdiği değişim ve ticari şartlara göre, kendini yenileme başarısı sağlayan Beyhan İnşaat, böylece sektörde yaşanan ve gündemde yer alan yenilikleri ilk uygulayan öncü bir firma haline gelmiştir.Firma, modern mimari konseptleri geleneksel kültürle harmanlayarak ve deprem yönetmeliğine uygun sağlam yapıları hayata geçirmeye devam etmektedir.

Beyhan İnşaat özellikle, Manisa bölgesinde farklı alanlardan projeleri hayata geçirmektedir. Beyhan İnşaat, sektörel tecrübesiyle her bölgede keyifli yaşamların hayat bulacağı ve yatırımcısına önemli kazançlar sağlayacak gayrimenkul alternatifleri oluşturma amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı