Ev almanın en avantajlı yolu...
0312 219 10 10

Besa Grup Temsilcisi Sizi Arasın

Besa Grup

50 yılı aşkın sektör tecrübesi ile son 20 yıldır konut ve ticari nitelikli projeler üreten Besa Grup, kaliteden ödün vermeyen yapısıyla fark yaratıyor.

Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde yatırıma devam eden Besa Grup, inşaat, arazi ve gayrimenkul geliştirme, AVM yapımı ve işletmenin yanı sıra enerji, telekomünikasyon, turizm ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Sahip olduğu bilgi ve deneyimi mimari gücüyle birleştiren Besa Grup, doğru zamanda yatırım değeri yüksek olan projelere imza atıyor. Güvenilen ve en çok tercih edilen şirket olmayı kendisine vizyon olarak belirleyen Besa Grup, insana ve doğaya azami saygı göstermektedir. 

Hem sektördeki hem de teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün kendisini yenileyen Besa Grup, insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor. Şirket sunduğu hizmetlerin tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Firmanın Projeleri

The Bo Viera

The Bo Viera

Besa Grup tarafından Muğla'da hayata geçirilen The Bo Viera projesi doğayla bütünleşen nitelikli mimarisiyle Akdeniz kıyılarında yeşille maviyi hayatınızın merkezine taşıyor.

Kent İncek'te Yaşam Başlıyor

Kent İncek'te Yaşam Başlıyor

Kent İncek projesi, BESA Grup tarafından Ankara'nın yeni gözdesi İncek'te hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

The Bo Viera Fiyatları ve Teslim Tarihi

The Bo Viera Fiyatları ve Teslim Tarihi

Besa Grup tarafından hayata geçirilen The Bo Viera projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı