DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Başyazıcı Grubu
konumBEŞİKTAŞ / İSTANBUL
telefon(212) 284 02 96
Başyazıcı Grubu
Temsilcisi Sizi Arasın
Başyazıcı Grubu kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Başyazıcı Grubu

Başyazıcı Grubu, 1953 yılında Kayseri'de kurulmuştur. Türkiye ve uluslararası arenada başta gıda olmak üzere besicilik, inşaat, turizm, perakende, enerji ve tekstil gibi pek çok farklı sektörden faaliyet alanı ile değer yaratan firma ekonomik, sosyal ve kültürel büyümeye katkıda bulunmuştur.

Başyazıcı Grubu, küresel perspektif çerçevesinde gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda talep ve beklentilerin daima ötesini sunmayı ilke edinerek merkezine aldığı insanı, yaşam kalitesini yükselterek yüceltir. Bu sebeple Başyazıcı’nın faaliyet gösterdiği her alan yaşama sunulan bir çözüm merkezi ve değer niteliği taşır.

Başyazıcı daima gelişime ve yeniliklere açık olup genişlemiş, iş ortakları ve çalışanları ile birlikte güven ve uyumla harmanlanmış,  çalışma anlayışı ve grup felsefi ile bütünlenmiş, sunduğu ürün ve hizmetleri taşıdığı hudutlarla da küresel boyuta erişmiştir.

Başyazıcı “Odağına insanı koyar” ve ilhamını insandan alır. Bu doğrultuda kaliteye adanmış bir çalışma prensibi ve sürdürülebilir değer artışı hedefi ile de sürdürülebilir kalkınmayı desteklerken, gelecek nesillere de güvenli ve her alanda artı değer kattığı bir yaşam bırakmayı hedeflemektedir.

Firmadan HABERLER

Başyapıt Dragos’ta, 60 Ay Faiz Kampanyası!

Başyapıt Dragos'ta Yüzde 20 İndirim, 36 Ay Vade!

Modern Bir Sembol; Başyapıt Dragos