Ev almanın en avantajlı yolu...

Bahadır İnşaat

MALTEPE / İSTANBUL
0216 366 78 66

Bahadır İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Bahadır İnşaat

Bahadır İnşaat 1978 yılında ilk ruhsatlı inşaatını tamamlayarak konut sektöründe kendine yer açtı. 1800'lerin sonlarına doğru, bugün hala mimari başarı olarak görülen Karadeniz Evleri yaparak sektöre giriş yapan Bahadır ailesi 1960'ların başlarında İstanbul'daki yüzlerce önemli bina ve projede imzası olan firmalardan biridir.

İnşaatın temelinden, yaşamın başladığı ana kadar tüm süreçlerde deneyim sahibi olan Bahadır İnşaat, özel lokasyonlarda gayrimenkul yatırımları yaparak adından söz ettirmiştir. Projelerine güç, müşterilerine güven ve ekonomiye kazanç katmayı vizyonu olarak gören Bahadır İnşaat, kaliteli yaşam alanlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Nesiller boyu yaşayan projeleri doğaya, insana ve hayata uyumlu olarak hayata geçirmeyi vizyon edinen Bahadır İnşaat, projeleri sosyal donatılarla ve çevre dostu çözümlerle birlikte üretmeyi görevi olarak görmektedir.
 

Firmanın Projeleri

Bahadır 148

Bahadır 148

Bahadır 148 konut projesi, Bahadır İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gelişen bölgesi Pendik'te inşa ediliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı