Ev almanın en avantajlı yolu...
444 3 567

Arven Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Arven Yapı

Arven Yapı, inşaat sektöründe genç dinamik kadrosuyla yüksek kaliteli yaşam alanları inşa eden bir firmadır. Firma hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları yaşama kazandıran Arven Yapı, projelerinin altına gururla imzasını atan bir şirkettir. 

İlkesini topluma hizmet etmek ve Türkiye'nin refahına sonsuz önem vermek olarak belirleyen Arven Yapı, kendini topluma karşı sorumlu hissederken, yalnızca inşaat alanında değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı da görev edinmiştir. En iyi yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunun bilincinde faaliyetlerini sürdüren Arven Yapı, çevreye karşı duyarlı, çevre dostu projeleri arttırarak toplumun yararına sunmaya devam etmektedir.

Arven Yapı Endüstrisi, müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeyi, işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmayı misyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Solo Levent

Solo Levent

Solo Levent projesi Arven Yapı ve KSK Yapı ortaklığıyla İstanbul'un en gözde bölgelerinden Levent'e yaşama kazandırılıyor.

Arven Cadde

Arven Cadde

Arven Cadde projesi Kayseri Kocasinan mevkiinde Arven Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Solo Levent Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Solo Levent Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Solo Levent projesi İstanbul'un gözde ve elit semtlerinden Levent'te hayata geçiriliyor. Solo Levent projesi şehrin merkezinde ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Levent'in en güzel Solo'su mottosuyla yola çıkan proje yüksek kazançlı yatırım imkanı da sunuyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı