Ev almanın en avantajlı yolu...
0 (344) 415 25 25

Arşiv İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Arşiv İnşaat

Kahramanmaraş merkezli bir aile şirketi olan Arşiv İnşaat, eğitim ve finans sektöründe verdiği hizmetlere inşaatı da eklemiştir. 2001 yılında bünyesine inşaat sektörünü dahil eden Arşiv İnşaat, şimdiye dek toplamda üç yüz bin metrekarelik inşaat yaparak bunları teslim etmiştir.

2015 yılı itibariyle 25 bin metrekarelik iş teslimi yapan Arşiv İnşaat’ın hayata geçirdiği projeler arasında dubleks villalar, yüksek katlı konutlar, eğitim tesisleri, iş merkezleri ve sosyal-kültürel yapılar yer almaktadır. Yatırım yaptığı alanlara fark katan çalışma prensibiyle dikkat çeken Arşiv İnşaat, çevreci yapısıyla ekolojik değerleri esas alarak, kendisinin yanında ortaklarına da kazandıran bir çalışma modeli uygulamaktadır. 

Sunduğu hizmetlerde ve meydana getirdiği projelerinde mükemmeliyetçi bir anlayışı benimseyen Arşiv İnşaat, 2015 yılında Kahramanmaraş ve İstanbul'dan sonra yönetim kurulunun aldığı karar sonucu İzmir'i 3 çalışma merkezinden birisi haline getirmiştir. Projelerini inşaat teknolojilerini temel alarak bütünlükçü bir anlayış ile hayata geçirirken yaşam alanlarını şehrin ana lokasyonları haline getirmeyi görevi olarak gören Arşiv İnşaat, ortakları ve müşterilerine kazandırarak geleceğin firmaları arasına girmeyi vizyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Arşiv İnşaat Silivri Projesi

Arşiv İnşaat Silivri Projesi

Arşiv İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan konut projesi İstanbul’un Silivri bölgesinde yer alacak.

Destek İçin Tıklayın
yukarı