Ev almanın en avantajlı yolu...
0212 596 99 99

Arizon Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Arizon Yapı

Arizon Yapı, İstanbul- Esenyurt merkezli ve inşaat çalışmalarını çok yönlü sürdüren bir firmadır.

Gayrimankul sektöründe çalışmalarını hayata geçirdiği başarılı konut projeleri ile sürdüren Arizon Yapı, hep daha fazlası mottosu ile çalışmalarına iddialı bir şekilde devam ediyor. Arizon Yapı, ticari faaliyetlerinde yakaladığı başarıyı, çalışma prensibi olan güven ve çok çalış mottosuna borçlu olduğu görüşünde.

Firma hayata geçirdiği her projenin, yatırımcı bütçesine uygun ve nitelikli yaşam alanlarından oluşmasına özen gösteriyor. Yatırımcıya her zaman en uygun koşullarla yatırım fırsatı sunmayı amaçlayan Arizon Yapı, çağın gelişmelerine ayak uyduran, sektörün yenilik ve güncel gelişmelerini takip eden dinamik bir yapıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Arizon Yapı, sektörel çalışmalarını; hep daha fazlası olarak yapıyor. Bu anlamda Arizon Yap; inşaat projelerinde 24 + Farklı Daire Tasarımı,100%Müşteri Memnuniyeti,46 Tamamlanan Proje ve 900₺ En düşük M2 fiyatlarıyla bu yöndeki başarı iddiasına devam ediyor. Arizon Yapı hayata geçirdiği projelerinde; üst düzey kaliteye özen göstererek kullanılan malzemelerin günümüzde yapılarda kullanılan en kaliteli malzemelerden seçilmesini sağlıyor.

Firmanın Projeleri

Metro House Evleri

Metro House Evleri

Metro House Evleri projesi İstanbul’un değeri yükselen bölgelerinden Esenyurt mevkiinde Arizon Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı