Ev almanın en avantajlı yolu...

Alyans İnşaat

ÇAYIROVA / KOCAELİ
444 63 08

Alyans İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Alyans İnşaat

Alyans İnşaat, 2004 yılında Gebze'nin Çayırova bölgesinde kuruldu. Genç dinamik ve hedefleri olan gayrimenkul firması olan Alyans İnşaat, sektördeki geçen yıllarda edindiği bilgi ve birikimle projeleri hayata geçiriyor.

Şirket, her bütçedeki projesinde aynı profesyonellik, hassasiyet ve mükemmellik anlayışı ile hareket ederek bölgedeki rakiplerinden farklılaşarak ön plana çıktı. Konut, iş merkezi, endüstri binaları, eğitim, sağlık, taşımacılık ve altyapı tesisleri gibi alanlarda projeler üreten Alyans İnşaat, müşterilerine profesyonel iş etiği çerçevesinde, yüksek bilgi ve yenilikçi yaklaşımıyla projeler sunuyor. 

Her projesini söz verilen zamanda ve nitelikte hayata geçiren Alyans İnşaat, bölgenin en iyi ve en çok tercih edilen firması olmayı amaçlıyor. Değişken piyasa koşulları içerisinde uyumlu olmayı amaçlayan firma, hayata geçirdiği her projede bölgenin değerine değer katabilmeyi kendisine misyon olarak benimsedi. Alyans İnşaat ayrıca yüksek kalitede yaşam alanları sunarak hayat standartlarını da yükseltmeyi amaçlıyor. 

Firmanın Projeleri

Çayırova’nın Kalbi “Cadde Alyans’da” Atacak

Çayırova’nın Kalbi “Cadde Alyans’da” Atacak

Çayırova’nın en konsept projesi Cadde Alyans rezidans ve alışveriş birimleriyle Çayırova’nın yeni buluşma noktası olacak..

FirmadanHaberler

Cadde Alyans:  Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Yapıyor!

Cadde Alyans:  Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Yapıyor!

Cadde Alyans projesi, ev sahibi olmak isteyenleri 60 ay ila 120 ay arasında %0.99 sabit kredi olanağıyla peşinat ödemeden ev sahibi yapıyor. Alyans İnşaat tarafından Çayırova’ nın merkezinde hayata geçirilen konut ve yaşam projesi Cadde Alyans, yatırımcılara cazip bir kampanya başlattı.

Destek İçin Tıklayın
yukarı