Ev almanın en avantajlı yolu...

Akdeniz Tütün İnşaat

MEZİTLİ / MERSİN(İÇEL)
0 533 035 32 76

Akdeniz Tütün İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Akdeniz Tütün İnşaat

Akdeniz Tütün İnşaat, 30 yılı aşkındır başta Mersin olmak üzere Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren bir inşaat şirketidir. 2000'li yıllardan itibaren kent hayatının gereklerine uygun, Mersin'in çeşitli bölgelerinde her biri farklı ihtiyaç ve beğenilere sahip mimari projeleri hayata geçiren Akdeniz Tütün İnşaat, insan hayatını kolaylaştıran, maksimum konfor sağlayan ve aynı zamanda kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. 

Değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerle istikrarlı bir grafik çizerek, Mersin'in en çok tercih edilen şirketinden biri olma başarısını yakalayan Akdeniz Tütün İnşaat, mimari projelerin yalnız ticari bir faaliyet olmaktan çok insana ve yaşadığı çevreye karşı bir sorumluluk olduğunu inanan bir şirkettir. 

İkonik Marvista projesiyle dikkat çeken Akdeniz Tütün İnşaat, güvenilirlik, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik prensiplerini temel düstur olarak sahiplenerek, Mersin'in ihtiyaç duyduğu dünya standartlarında projeler üretmeyi hedeflemektedir.

Firmanın Projeleri

Marvista Premium Konut Projesi

Marvista Premium Konut Projesi

Marvista Premium projesi, Akdeniz Tütün İnşaat tarafından Mersin Mezitli tarafından hayta  geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı