Ev almanın en avantajlı yolu...

Ahmet Kul İnşaat

ESENYURT / İSTANBUL
444 0 461

Ahmet Kul İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Ahmet Kul İnşaat

Ahmet Kul İnşaat, konut sektöründe fark yaratacak projelere imza atmış, merkezi İstanbul’un Esenyurt semtinde yer alan bir inşaat firmasıdır. Konut sektöründe birçok tipte inşaat modeli uygulayan Ahmet Kul İnşaat, konut, ofis, villa ve A.V.M. gibi birçok prestijli projenin inşaat işlerini üstlenmiştir. Ahmet Kul İnşaat’ın ticari ünvanı Ahmet Kul Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim Şirketi olarak belirtilmektedir.

Ticari faaliyetlerine 2006 senesinde başlayan Ahmet Kul İnşaat, tüm projelerinde tasarım, lokasyon ve yaşam kalitesi başta olmak üzere insan yaşamına dokunan bir çok noktada üstün nitelikli çalışmalar hayata geçirmiştir. Global sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve projelerinde titizlikle uygulayan Ahmet Kul İnşaat, yeniliğe ve gelişime daima açık ve güncelliği çalışma prensibi haline getiren bir anlayışla üretim yapmaktadır.

Sektördeki konumunu, marka değerini ve güvenilirliğini gün geçtikçe daha akılda kalıcı hale getiren Ahmet Kul Gayrimenkul Proje Geliştirme A.Ş., kendine yeten sermaye gücüyle, merkezi konumlarda yer alan arsa portföyünü maksimum alanda değerlendirerek, müşterilerinin hayatına artı değer katan projeler hayata geçiriyor. 

Ahmet Kul Gayrimenkul’ün bugüne kadar ürettiği konut projeleri arasında Lavinya Park, Otoport Vetro City Residence, Ginza Lavinya Park, Örteks ve Solse 7 gibi prestijli projeler yer alırken, firma halihazırda Dia Mare ve Dia Bella projelerinin inşasına devam etmektedir.

Firmanın Projeleri

Dia Mare

Dia Mare

İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Dia Mare, Ahmet Kul İnşaat imzası taşıyor.

Dia Bella

Dia Bella

İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Dia Bella, Ahmet Kul İnşaat imzası taşıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı