Burç İstanbul

Burç İstanbul

MHM Yapı
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Burç İstanbul
Burç İstanbul

Burç İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

 

İstanbul'un yatırım ve yaşam merkezi olarak dikkat çeken Beylikdüzü'nde MHM Yapı tarafından inşa edilen Burç İstanbul, 40 katlı tek bloktan oluşuyor.

Her katta 9 daire bulunan ve büyüklükleri 107 metrekare olan 2+1 şeklinde dizayn edilmiş 300 daire barındıran projede 3 bin 500 metrekarelik alan ise alışveriş merkezine ayrılmış durumda.

Daireler, müşterilerin isteklerine göre 3+1 olarak genişletilebiliyor.

15 bin metrekarelik otoparkıyla bölgenin en yüksek binalarından biri konumunda olan Burç İstanbul'un yuvarlak yapısı da dikkat çekiyor.

Daireleri akıllı ev sistemleri ile donatılan Burç İstanbul, Tüyap Fuar Merkezi'ne 300 metre, metrobüse 100 metre, Atatürk Havaalanı'na 10 kilometre, CNR Yeşilköy Fuar Alanı'na 18 kilometre mesafedeki lokasyonuyla da ön plana çıkıyor.

Güvenliğin kameralı 7/24 sağlanacağı, giriş çıkışların kontrollü yapılacağı Burç İstanbul'da şehrin karmaşaşına adım atmadan marketlerden alışverişinizi yapacak, kafelere ve restoranlara ulaşabilecek keyifli dakikalar geçirip yeni dostluklar kuracaksınız.

Sağlıklı ve zinde bir yaşam için spor aktiviteleri yapabileceğiniz spor alanları ile fitness merkezinin de unutulmadığı proje, çevresel donatılara da oldukça yakın. Hastaneler, eğitim kurumları ve AVM'ler hemen yanı başınızda.

 

Burç İstanbul Nerede?

Fırsat Projeleri