Ataköy Marina Park Residence 99 Temsilcisi Sizi Arasın
Ataköy Marina Park Residence 99

Ataköy Marina Park Residence 99

Dati Holding
İSTANBUL / BAKIRKÖY
Projede Fırsat
Ataköy Marina Park Residence 99 Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Ataköy Marina Park Residence 99 kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Ataköy Marina Park Residence 99 PROJE ÖZELLİKLERİ

Ataköy Marina Park Residence 99 projesi, Dati Holding tarafından İstanbul'un en prestijli lokasyonu Ataköy'de hayata geçiriliyor. Deniz ve marina manzaralı, 69 farklı tipte 99 adet lüks dairenin yer aldığı proje, şehrin merkezinde şehrin karmaşaşından uzak bir yaşam vaat ediyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş lüks dairelerin her biri panoramik görüş açısına sahip proje, Türkiye'nin en büyük mega yat limanında yer alıyor. 5 yıldızlı oteller ve birbirinden ünlü yerli ve yabancı markaların yer aldığı alışveriş merkezinin hemen yanıbaşında konumlanan proje, Avrasya tüneline ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, projenin içinde yer alan deniz otobüsleri iskelesi ve metro istasyonu ile tüm ulaşım akslarına çok yakın mesafede bulunuyor. 

Depreme dayalı alt yapısı ile güvenli, teknik donatılarıyla konforlu bir hayatın kapılarını aralayan Ataköy Marina Park Residence projesinde kameralı güvenlik ve kapalı otopark da yer alıyor. 
 

Ataköy Marina Park Residence 99 Nerede?

Fırsat Projeleri