Tri G Rotana

Tri G Rotana

İSTANBUL / BAĞCILAR
Tri G Rotana Temsilcisi Sizi Arasın
Tri G Rotana kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Tri G Rotana PROJE ÖZELLİKLERİ

 


İstanbul'un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu'nda Mar Yapı-Rotana işbirliği tarafından hayata geçirilen Tri G Rotana, 7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilen 153 rezidanstan oluşan Tri G Rotana, 30 katlı üçgen formlardaki tek blok halinde yükseliyor.

Modern mimari ile fonksiyonelliği harmanlayan yenilikçi ve sürdürülebilir yaşam stili oluşturmayı görev edinmiş Mar Yapı, gayrimenkullerinde mükemmeli yakalama adına Tri G Rotana projesinde de bu misyon ve vizyonu yansıtmaya özen gösterirken, rezidans, otel ve mağazalardan oluşan karma konseptiyle ni karma proje, minimalist, temiz, anıtsal,24 katlı üçgen kule,

Merkezi bir lokasyonda yükselen, sekiz katta 152 odalı bir Centro otel, 17 katta toplam 153 adet rezidans, 2 bin 500 metrekare ticari alan ve otelle rezidanslara ayrı hizmet verecek sosyal tesislerden oluşan Tri G Rotana, İstanbul’un en yoğun ve önemli iki ulaşım aksı olan D100 ve TEM otoyolunu birbirine bağlayan noktada konumlanıyor.

Tri G Rotana'da güvenliğiniz 7/24 görüntülü olarak sağlanırken, çoçukluranız da kendilerine ayrılan oyun alanlarında huzur ve güven içinde vakit geçirecek. Spor alanlarının da unutulmadığı projede fitness merkezinde form tutarken, saunada şehrin stresini üzerinizden atacaksınız. Projede ayrıca her araca yetecek kadar da otopark alanı mevcut.

Tri G Rotana Foto Galeri

Tri G Rotana Nerede?

Benzer Projeler

Sağlam Park Güneşli

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Güneşli Merkezde Kazandıran Proje

Paradise Güneşli

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Güneşli'de Huzurun Adresi

Kirazlı Koru Evleri

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Güvenli Yaşamın Adresi

Ark Residence

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Kazanç Dolu Yatırım Fırsatı

Güneş Tepe İstanbul

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Bağcılar'ın değerine değer katacak

Perola Residance

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Hayallerinize Sınır Koymayın