Ege Vadisi

Ege Vadisi

ANKARA / ÇANKAYA
Ege Vadisi Temsilcisi Sizi Arasın
Ege Vadisi kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Ege Vadisi PROJE ÖZELLİKLERİ

En ileri inşaat teknolojileriyle güvenli, kaliteli ve doğaya saygılı örnek yaşam alanları ve ticari projelere imza atan Sinpaş GYO tarafından Ankara Dikmen Vadisi'nde 26 bir 900 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ettiği Ege Vadisi, büyüklükleri 87 ila 222 metrekare olarak değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 887 daireden oluşuyor.

2018 yılının son çeyreğinde dizayn edilmesi beklenen Ege Vadisi projesi, toprağıyla, kokusuyla, dokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettiren Ege'nin havasını Türkiye'nin Başkenti Ankara'ya taşıyor.

Zengin sosyal alanlarıyla dikkat çeken Ege Vadisi projesinde çocuk havuzu, kumsal ve güneşlenme alanı, çocuk oyun alanları, ailelere özel SPA salonu, pilates salonu, spinning salonu, fitness merkezi, wellness ve SPA, vitamin clup, Fin hamamı ve buhar odaları da mevcut.

Ege Vadisi projesinde ayrıca yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hobi atölye evi, özel günlerinizi ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz toplantı salonu, Ege mutfak atölyesi, karaoke ve playstation salonu, masa tenisi, serbest eğlence alanı, kütüphane ve sessiz dinlenme alanı, şehir terası ve Cafe Lounge alanı da sizler için tasarlandı.

Ege Vadisi Foto Galeri

Ege Vadisi Nerede?

Benzer Projeler

Kuzu Effect

ANKARA / ÇANKAYA

Kendinizi Bulma Zamanı...

Park Mozaik

ANKARA / YENİMAHALLE

Hayatınıza değer katacak

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkentin Yeni Başkenti!

Gökyüzü Bahçeleri

ANKARA / ÇANKAYA

Gökyüzü Bahçeleri; Hayatınıza Değer Katacak

Bulvar Loft

ANKARA / GÖLBAŞI

Keyifli Bir Yaşam Başlıyor

Allora Beytepe

ANKARA / ÇANKAYA

Konforu Başkent'in Zirvesinde Yaşayın