Taksim Petek Rezidans Petek Rezidans

Taksim Petek Rezidans

DAP Yapı
Şişli / İstanbul
Taksim Petek Rezidans
Taksim Petek Rezidans

Taksim Petek Rezidans PROJE ÖZELLİKLERİ

İSTANBUL BİR TABLO GÜZELLİĞİNDE HER SABAH VE HER GECE...

Avrupa Yakası Taksim’de hayata geçirilen Taksim Petek, bal peteği motifli deseniyle İstanbul’da lüks, ferah ve prestijli yaşam isteyenlere mükemmel bir yatırım imkanı sunuyor. TAKSİM PETEK RESIDENCE; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip residence dairelerin yanı sıra, ofisler ve dükkanlarla şehrin yeni cazibe merkezi olacak.

PETEK’TEKİ HER DETAY SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜLDÜ...


112 adet rezidans daire, 15 adet ofis ve 5 adet mağazadan oluşan Petek Rezidans projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. İstanbul’un neresinde olursanız olun, evinize ya da işyerinize en kısa sürede ve keyifle ulaşabilmenin huzurunu yaşayacaksınız. Her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler, Taksim Petek Rezidans ayrıcalığıyla her an emrinizde olacak.

 

GECE BOYU ŞEHRİN TÜM RİTMİ YANIBAŞINIZDA...

Taksim’den Tünel’e kadar uzanan 1650 metre uzunluğundaki cadde, her İstanbullu’nun bildiği ve çok sevdiği İstiklal Caddesi... Günün ve gecenin her saati kalabalık ve renkli İstiklal, moda mağazalarından kitapçılara, sanat galerilerinden gurme lokanta ve şık cafelerine, sinemalardan tiyatrolara, tarihi mekanlarından nostaljik dükkanlarına, İstanbul’un alışveriş, lezzet, eğlence kültür ve sanat üssü...

Taksim Petek Rezidans Foto Galeri

Taksim Petek Rezidans Nerede?

Benzer Projeler

Nidapark Kayaşehir

Ev Aldıran Çadır Günleri!

Ev sahibi olmak mı, Nef sahibi olmak mı?

Hayatınızı Kolaylaştırmak için..

Toya Next; İstanbul’un yeni merkezi

Her geçen gün değeri artan yatırım fırsatı