Sky Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Sky Bahçeşehir

Sky Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Sky Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Sky Bahçeşehir kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Sky Bahçeşehir PROJE ÖZELLİKLERİ

 

 

 

Bahçeşehir’in en seçkin lokasyonu

 

 Çarpık kentleşme ve sanayinin olmamasıyla size derin bir nefes aldıracak temiz havaya sahip, düzenli yapılaşması ile de daha modern bir semtte yaşayacaksınız. Diğer yandan sizin gibi seçkin insanların bulunduğu bir semtte yaşama keyfini tadacak, nitelikli yaşam alanları ile çevirili bir konut projesine dahil olacaksınız. Evinize giderken kendinizi güvende ve rahat hissedecek, gerek konum gerek sosyal açıdan hayatı daha seçkin yaşayacaksınız.

 

 

 

       İdeal kat yüksekliğiyle eşsiz bir manzara

Sizlere, adını eşsiz manzarasından alan, Bahçeşehir’in tepe noktasında konumlandığı için gökyüzüne kucak açan, her dairesinde ferahlığı hissedeceğiniz bir proje sunuyoruz. Sabah kalktığınızda ilk işiniz perdeleri açmak olacak. Bulutlarla bezenmiş masmavi bir gökyüzü ile karşılaşacaksınız. Bulunduğu konum sayesinde önü açık, nefes alan dairelerde Bahçeşehir’in en iyi manzarasına sahip olacak, benzersiz bir ferahlık hissedeceksiniz. Zemin+11 kat sayısıyla ideal kat yüksekliği sunarken her katında muazzam bir manzaraya sahip olacaksınız.

 

 

 

 

        Ailenize özel butik bir proje

Ailenize yer açmak için sadece 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunduran bir proje sunuyoruz çünkü projemizin temeline aile kavramını koyarak, daha güvenli, ailelerin tercih edeceği seçkin bir konut projesi oluşturduk. Sky Bahçeşehir, 4 bloktan oluşan mimarisi ve toplamda 194 daire sayısı ile tam anlamıyla butik bir aile sitesi. Yüksek sayıda konut barındıran proje, kalabalıktan uzak, naif bir yaşam sunuyor. En önemlisi her katta 3 daire bulundurarak komşularınızı tanıyacağınız bir yaşamın kapılarını açıyor.

 

Sky Bahçeşehir Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Ayrıcalıklar Kendiliğinden Gelir; Sky Bahçeşehir