Nova Suites Kağıthane

Nova Suites Kağıthane

İSTANBUL / KAĞITHANE
Nova Suites Kağıthane Temsilcisi Sizi Arasın
Nova Suites Kağıthane kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Nova Suites Kağıthane PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Vizyonunu Doğayı gözeterek yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutarak yaşanabilir mekanlar üretmek olarak belirleyen Kize Yapı ve Emti Yapı ortaklığı ile yatırımcıların son yıllardaki gözde lokasyonu Kağıthane'de hayata geçirilen Nova Suites Kağıthane projesi, bin 536 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Bünyesinde büyüklükleri 62 ila 122 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan 111 adet rezidans ve ticari alan içeren Nova Suites Kağıthane, 21 kattan meydana geliyor.

Dinlenebileceğiniz spor yapabileceğiniz, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, sağlıklı ve dinamik bir yaşam sürebileceğiniz, tesisleri içinde barındırıyor. Ayrıca içinde barındığı ticari alanlarla alışveriş keyfini çıkarabileceğiniz alanlara da sahip Nova Suites Kağıthane'nin inşaat alanı ise 17 bin metrekare.

İş ve aile yaşamının bir bütünlük içinde yeniden kurgulandığı proje, uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak Maslak ve Levent'e yakın konumuyla kentin tam merkezinde konumlanıyor.

Ayrıcalıklı tasarımıyla yalnızca bir rezidans değil, aynı zamanda bir yaşam alanı inşa etmenin hedeflendiği Nova Suites Kağıthane'de güvenlik 7/24 görüntülü sağlanırken, çocuklarınız da huzur içinde kendileri için ayrılan oyun alanlarında keyifli dakikalar geçirecek.

Fitness merkezi, saunası, açık havuzu, cep sineması, masa tenisi, kütüphanesi, teras kafesi ve seyir terası ile hayatınızea renk katarken, lobi hizmetleri ile de rezidans ayrıcalığın konforunu süreceksiniz.

Nova Suites Kağıthane Foto Galeri

Nova Suites Kağıthane Nerede?

Benzer Projeler

Mod İstanbul

İSTANBUL / KAĞITHANE

Mod İstanbul; Kağıthane'nin beklenen projesi...

Elexia Levent

İSTANBUL / KAĞITHANE

Daire Alana %15 İndirim...

İva Flats

İSTANBUL / KAĞITHANE

Şehrin Kalbinde Yükselen Trend...

Kağıthane 4401 Rezidans

İSTANBUL / KAĞITHANE

Dönüşümün Yeni Adresi

İva Suites

İSTANBUL / KAĞITHANE

“Prestijini şehre yansıt...”

Nüans Residence

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kağıthane'nin Tam Kalbinde