N5Suites N5Suites

N5Suites

Özyurtlar İnşaat
Esenyurt / İstanbul
N5Suites
N5Suites

N5Suites PROJE ÖZELLİKLERİ

Özyurtlar İnşaat 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanyası ile müşterilerine yine Yatırımın N’ Kazançlı formülünü sunuyor. 60 Ay 0 faiz ve %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajlarının yanı sıra ticari tapuya da sahip N5 Suites Otel+Residence projesi yatırımcısına yüksek kira getirisi ve karlı bir yatırım vaadediyor.


Özyurtlar İnşaat N5 Suites Otel+Residence projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. N5 Suites karlı ve yüksek kira getirili bir yatırım olmasının yanı sıra sunduğu otel + residence hizmeti ile de sakinlerine yüksek standartlı ve konforlu bir yaşam vaadediyor. 

Ticari tapusu, 5 yıldızlı otel konsepti, %18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve %40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı ile bu eşsiz projenin tüm fırsatlarından sınırlı sayıdaki daireler tükenmeden siz de yararlanın. 

Avrupa Yakası’ndaki özel ve metrobüse yakın konumunun yanı sıra Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede bulunan N5 Suites Otel+Residence projesi sakinlerine zengin bir yaşam tarzı sunuyor. Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence yatırımcısına geniş olanaklar sunuyor. Ayrıca proje içerisinde bulunan acenta hizmeti ile de yatırımcılar 7/24 kiralama hizmetinden faydalanarak kazanmaya devam ediyor. 

N5 Suites Otel+Residence’de 229 BiN TL’ye satışta olan dairelerin yatırımcısına aylık 3.000 TL kira getirisi kazandırması öngörülüyor. 6 ay sonra teslim edilecek projede şimdi yerini alanlar, kısa sürede taksitlerini kira kazançları ile öder ve kar eder hale gelebilecek. 

60 ay vade 0 faiz, %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajları ile yeniden satışa sunulan N5 Suites Otel+Residence projesi sadece 50 suit ve double suit ile sınırlı. Yoğun ilgi gören projeden daire sahibi olabilmek için siz de acele edin, bu fırsatı kaçırmayın!

N5Suites Foto Galeri

N5Suites Nerede?

Benzer Projeler

Oranlar Çok Böylesi Yok!

Güvenli ve huzurlu bir yaşamı için

Tüm Konutlarda Lansman Öncesi Fırsatlar!

Evim Yüksekdağ

5 Yıldız Konforunda Bir Yaşam Mavera Ahsen!

İnanlar Terrace Lotus; E-5'in Yeni İkonu...