Mevsim İstanbul

Mevsim İstanbul

İSTANBUL / KAĞITHANE
Mevsim İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Mevsim İstanbul kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Mevsim İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un en gözde kentsel dönüşüm noktalarından Kağıthane'de Sarılar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Mevsim İstanbul projesi, Belgrad Ormanı manzarası olan bir noktada yükseliyor.

Büyüklükleri 93 ila 255 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 187 konuttan oluşan Mevsim İstanbul'un, 2018'in sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

10'ar katlı 3 bloklu proje, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. TEM otoyoluna 4, iş ve yaşam merkezi Levent'e 5 kilometrelik konumda yükselen Mevsim İstanbul, Axis AVM'ye 2.5 kilometre, Haliç Kongre Merkezi'ne 6.5 kilometre, Maslak, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Eyüp'e ise 7 kilometre mesafediki konumuyla bölgenin yeni cazibe noktası oluyor.

Mevsim İstanbul'da ayrıcalıkların konforla birleştiği 30 adet lüks loft daire, genişlikleri ve işlevsellikleriyle sahiplerine keyif adına birçok farklı imkan tanıyor.

Teknik donatılarıyla hayatı kolaylaştıran detayların hiçbirinin atlanmadığı porjede, geniş sosyal donatı alanları da dikkat çekiyor. Projenin sosyal ayrıcalıkları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, futbol sahası, basketbol sahası, masa tenisi, sinema, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark da yer alıyor.

Mevsim İstanbul Foto Galeri

Mevsim İstanbul Nerede?

Benzer Projeler

Mod İstanbul

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / KAĞITHANE

10 Numara Kampanya...

Elexia Levent

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / KAĞITHANE

100 ay faizsiz vade fırsatı...

Nüans Residence

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / KAĞITHANE

Kağıthane'nin Tam Kalbinde

Beyttürk Kağıthane

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / KAĞITHANE

Bu Fırsat Kaçmaz.!

Greenox

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / KAĞITHANE

Türkiye'nin İlk ve Tek Dikey Ormanı

İva Flats

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / KAĞITHANE

Şehrin Kalbinde Yükselen Trend...