Koru Görkem Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
 Koru Görkem Evleri

Koru Görkem Evleri

İSTANBUL / SİLİVRİ
Koru Görkem Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Koru Görkem Evleri kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Koru Görkem Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

 Koru Görkem Evlerii projesi İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden olan Silivri’de hayata geçiriliyor. Ayrıcalıklarla dolu bir hayatın kapısını açan projede 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri sunuluyor. Geniş konutları ile ferah ve konforlu bir yaşam sunan Koru Görkem Evleri yüksek yaşam standardını evinize getiriyor. 


Seçkin komşularınızla geçireceğiniz mutlu bir yaşamı gerçeğe dönüştüren projede kaliteli tasarım ve yüksek standart ilkelerine bağlı kalınarak konut sahiplerine güvenli ve konforlu bir hayat sunuluyor. 3 bloktan oluşan projede 76 adet daire yer alıyor. Yoğun trafikten ve stresten uzakta konumlandırılan  Koru Görkem Evleri projesinde dinginlik dolu bir yaşam sizi bekliyor. 


Yapı kalitesinde 1. Sınıf malzemenin kullanıldığı yüksek standartlı bir yaşama dair her şeyin var olduğu  Koru Görkem Evleri’nde konut sahiplerinin konforu için sosyal tesis, otopark, hamam, sauna, fitness merkezi ve geniş yeşil alanlar gibi olanaklar mevcut durumda. Proje ayrıca E5, hastane, okul, üniversite, AVM, resmi kurumlar, spor merkezleri ve Silivri sahile 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Doğa ile bütünleşen huzurlu bir yaşamı vaat eden projede konut sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek her ayrıntı düşünülmüş durumda. Siz aydınlık ve ferah dairelerde yaşamın keyfine varırken çocuklarınız da ağaçların arasında özgürce oynayabilecekleri doğayla iç içe olacakları bir ortamda büyüyecek.
 

Koru Görkem Evleri Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Hayalinizdeki Birinci Sınıf Yaşam; Koru Görkem Evleri

Ev Hayalinizi Gerçeğe Çevirecek 5 Avantajlı Konut Projesi

Koru Görkem Evleri'nde Satışlar Başladı