Bize ulaşın 0216 256 63 22
Erguvan Premium

Erguvan Premium

Erguvan İnşaat
İSTANBUL / PENDİK
Bize ulaşın 0216 256 63 22
Erguvan Premium kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Erguvan Premium PROJE ÖZELLİKLERİ

Otel Konforu Sizi Bekliyor Erguvan Premium Residence

İstanbul'un son yıllarda prim yapan bölgelerinden Kurtköy'de Erguvan İnşaat tarafından hayata geçirilen Erguvan Premium Residence, 10 bin 350 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Büyüklükleri 55 ila 158 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 288 daireden oluşan Erguvan Premium Residence, 415 metrekarelik kapalı sosyal alanı, Teknopark'a 40 saniyelik yürüme mesafesi, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 dakikalık konumuyla dikkat çekiyor.

Otel konforunda resepsiyon ve housekeeping hizmetleri, modern iç ve dış mimari ile ön plana çıkan Erguvna Premium Residence'ın, 2018'in ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

9 katlı iki bloktan meydana gelen projede 10 adet de ticari birim yer alıyor. 7/24 güvenliğin sağlanacağı proje kapsamında açık yüzme havuzu, asketbol sahası, bilardo, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, masa tenisi, sauna, sinema, SPA, tenis kortu ve Türk hamamı da yer alıyor. Erguvan Premium Residence'ta ayrıca tüm araçlara yetecek kadar da otopark bulunuyor.

Erguvan Premium Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Erguvan Premium Residence’a, Premium Satış Ofisi!

Teknopark'ın Tek Komşusu; Erguvan Premium

Pendik’te Yaşamak Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı

Anadolu Yakası'nın En Gözde 7 Projesi