Emaar Square

Emaar Square

İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Emaar Square Temsilcisi Sizi Arasın
Emaar Square kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Emaar Square PROJE ÖZELLİKLERİ

 Anadolu Yakası’nın Yeni Yıldızı 

66 dönüm arazi üzerine tasarlanan ve Çamlıca’da konumlanan Emaar Square projesi, hareketli ve şehrin içinde, dünya standartlarında bir yaşam tarzını tercih eden yerli ve yabancı müşteriler için tasarlandı.

Birinci etabının 2015’in son çeyreğinde tamamlanması planlanan Emaar Square projesi 2012-2013 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi” ve 2012-2013 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi” gibi birçok prestijli ödülün sahibi oldu.
Ayrıca 2013-2014 Avrupa Gayrimenkul ödüllerinde ise “En İyi Karma Kullanımlı İç Mekan”, "En İyi İç Tasarımlı Örnek Ev" ve " En İyi Yüksek Konut Mimari Proje" kategorilerinde ödül kazandı.

Emaar Square yaklaşık 1.000 konut, 183 odalı beş yıldızlı The Address Hotel’in yanı sıra ve içinde Galleries LaFayette gibi Türkiye’de ilk kez faaliyet gösterecek markaların da bulunduğu Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisine sahip olacak.
Projenin içinde prestijli bir yere sahip Emaar Square Alışveriş Merkezi’nde 5 bin kişinin üzerinde istihdam sağlanırken, yalnızca proje sakinlerine değil, tüm İstanbullulara hizmet eden dünya standartlarında bir alışveriş ve eğlence mekânı sunulacak.


İstanbuldan ilham alarak şehre yeni birsembol kazandıran Emaar Square,sizi yepyeni bir yaşam ve yatırım fırsatıyla tanıştırıyor.

 

Emaar Square Foto Galeri

Emaar Square Nerede?

Benzer Projeler

Pırlanta Çamlıca

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Şehrin Kalbindeki Ayrıcalık

Antteras

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Boğaza Komşu Hayatlar

Çamlıca'da Mesa

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Şehrin Zirvesinde Ferah ve Konforlu Yaşam

The Address Residence

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Emaar Square İmzasıyla Yeni Bir Hayat

Barbaros Konutları

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Üsküdar'a Yeni Bir İmza