YS Yaşar Suites Temsilcisi Sizi Arasın
YS Yaşar Suites
İSTANBUL / ESENYURT
Projede Fırsat
YS Yaşar Suites Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
YS Yaşar Suites kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

YS Yaşar Suites PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Keyifli yaşam alanlarının insan hayatını daha da güzelleştirdiğini düşünen Eroğlu Yatırım Emlak, YS Yaşar Suites projesi  ile  hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

 YS Yaşar Suites projesi, İstanbul’un en hızlı değer kazanan semtlerinden Esenyurt  bölgesi Akçaburgaz mahallesinde 2 bin 508 metrekare alan üzerinde  12 katlı tek  blok olarak yer alıyor.

Görkemli mimarisi ve  Esenyurt aksında ikonik yapısı ile dikkat çeken YS Yaşar Suites projesi, kullanıcılarına aydınlık ve ferah iç mekanlar sunuyor.

Ayrıcalıklı özellikleri ile bölgede fark yaratan  proje, sosyal donatıları sayesinde kullanıcılarına keyifli bir yaşam sunuyor.

Mimarisi, donatı ve olanakları ile  huzurlu yaşamın adresi olan YS Yaşar Suites projesi, kentin merkezinde yer alan konumu sayesinde, kentin her yerine kolay ulaşım olanağı sunuyor.

Proje, toplam 145 konut ve 10 ticari birimden meydana geliyor.

YS Yaşar Suites projesi, kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak için 1+0 ve 1+1 tipi planlanan daireler;  42 ila 114 metrekare arasında değişen büyüklüklerden oluşuyor.

Ulaşım avantajına sahip olan projenin sosyal olanakları arasında: yürüyüş yolları, hamam, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve  kapalı otopark  mevcut.

YS Yaşar Suites Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Esenyurt Konut ve Bölge Analizi