Yeşilyaka Temsilcisi Sizi Arasın
Yeşilyaka

Yeşilyaka

MESA
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE
Projede Fırsat
Yeşilyaka Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Yeşilyaka PROJE ÖZELLİKLERİ

 

3 etaptan oluşan, büyüklükleri 281 metrekare ila 404 metrekare arasında değişen toplam 159 villanın yer alacağı Yeşilyaka projesinde, manzaranın tadını çıkaracağınız, suyun huzur verici etkisiyle günün

yorgunluğunu atacağınız bin 500 metrekarelik gölet, yeşilin her tonunu barındıran, içinde zeytin ağacından selvilere, meşelere kadar birçok ağaç çeşidinin bulunduğu 180 bin metrekarelik de yeşil alan bulunuyor.

Proje kapsamında Yeşilyaka Koru adı verilen alanda 2.5 kilometrelik parkurda, evinizden fazla uzaklaşmadan yürüyüş yapmanın ya da bisiklet sürmenin keyfini çıkaracakınız.

Yeşilyaka'da tenise, futbola ve basketbol sahalarına ayrılan alanlarda rekabetin tadını çıkarırken, yeni dostluklar kuracak, açık - kapalı yüzme havuzlarında kulaç atmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sosyal donatıları bununla da sınırlı kalmayan Yeşilyaka'da fitness merkezi, SPA, restoranlar ve açık hava sinema da mevcut.

ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK ÖZEL ALANLAR

Dev projede tüm çocuklar hem güvenle büyüyecek hem de çok çeşitle aktivitelerle yeteneklerini geliştirecek.

Çocuklar, onlar için özel tasarlanmış Macera Rotası'nda doyasıya eğlenirken, becerilerine yenilerini ekleyecekler. T

ırmanma duvarı, değişik parkurlar ve kaykay pisleri de çocukların vazgeçemeyeceği alanlar arasında yer alacak.

Lokasyon açısından da dikkat çeken bir konumda olan Yeşilyaka, Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi ve Bahçeşehir Medikal Park'a 10 dakikalık mesafede.

Akbatı AVM'ye 10, Mall of İstanbul'a 15 dakikalık uzaklıkta yer alan Yeşilyaka, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika, Maslak - Levent gibi İstanbul'un iş dünyasının kalbi sayılabilecek noktalara da 45 dakikalık mesafede bulunuyor.

Yeşilyaka Nerede?

Projenin HABERLERİ

Doğa ile İç İçe Huzurlu Bir Yaşam; Yeşilyaka

Fırsat Projeleri