Yaylapark Evleri

Yaylapark Evleri

Bayramoğlu İnşaat
İSTANBUL / TUZLA
Yaylapark Evleri
Yaylapark Evleri

Yaylapark Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Yarım asırlık köklü geçmişiyle gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Bayramoğlu Yapı Grubu, yeni projesini Tuzla'da hayata geçirdi.

Yayla Park Evleri adı verilen proje, 5 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşaa edildi.

İçinde ağaçların, çiçeklerin olduğu peyzajıyla hayallerin gerçeğe dönüşeceği, idealinizdeki yaşamı vaat eden projede verandalı bahçe katı ve deniz manzaralı dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

5 blokta büyüklükleri 38 ila 101 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 126 konuttan meydana gelen Yayla Park Evleri, İstanbul'un son yıllarda değişen ve gelişen bölgesi Tuzla'da yükseliyor.

Kafkale Spor Tesisleri, batıda 2 bin 500 metrekarelik Tuzla Belediyesi Park ve Bahçe alanına komşu konumdaki Yayla Park Evleri, ulaşım akslarına yakınlığıyla da lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Teknik donatıları ve deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla konforunuzu ve güvenliğinizi ön planda tutan projenin sosyal donatı alanları da hayatınızı renklendirecek aktiviteler vaat ediyor.

Güvenliği ve otoparkı da bulunan projenin sosyal ayrıcalıkları arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve tenis kortu yer alıyor.

 

 

Yaylapark Evleri Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Tuzla'da Yepyeni Bir Yaşam; Yaylapark Evleri