Winlife İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Winlife İstanbul

Winlife İstanbul

Hak Yapı
İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Winlife İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Winlife İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Winlife İstanbul projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde Hak Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Tek bloktan oluşan proje 13 kattan meydana gelecek şekilde tasarlanıyor.

İstanbul’un yükselen değerlerinden Pendik’in Kaynarca Mahallesi sınırlarında yükselen Winlife İstanbul Residence projesi 142 adet daireden meydana geliyor. Daire tiplerinin 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde tasarlandığı Winlife İstanbul projesinde 1+1'ler 67, 68, 71 metrekare, 2+1'ler ise 114 ile 116 metrekare büyüklüğe sahip durumda.
Arsa alanı 4 bin 500 metrekare olarak belirtilen proje özellikle yatırımcılar için cazip. Kurtköy-Pendik bağlantı yoluna oldukça yakın olan konumu ile dikkat çeken Winlife İstanbul projesi E-5 ve Pendorya AVM'nin yanı başında yükseliyor.

Özellikle Anadolu Yakası'nda geliştirdiği projelerle adını duyuran Hak Yapı, Pendik'te yeni bir projeye imza atıyor. Winlife İstanbul Residence adı verilen proje, yatırımcılar için oldukça ideal. Projede tüm daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde planlandı. Ağırlıklı olarak 1+1 dairelerden oluşan projede yatırımcılara kira garantisi sunuluyor. Winlife İstanbul Residence'tan 1+1 daire alan yatırımcılar teslimden itibaren 24 ay boyunca aylık 2 bin TL kira alacak.

Fırsat Projeleri