Vadi Şehir
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Vadi Şehir
Vadi Şehir

Vadi Şehir PROJE ÖZELLİKLERİ

Vadi Şehir projesi Irmak Grup ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Başakşehir sınırlarında hayata geçiriliyor. Toplam 650 adet daireden meydana gelen projede konutların yanı sıra 60 adet de ticari ünite yer alıyor.

Modern mimarisiyle bölgeye değer katan Vadi Şehir projesinde 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi daireler de bulunuyor. Yüzde 60’ı 3+1 dairelerden oluşan projede dairelerin alanları 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul'un içinde adeta yeni bir şehir oluşturan Vadi Şehir projesi konum olarak metro, şehir hastanesi, park, okul ve kamu kuruluşlarına yakın lokasyonda yükseliyor. 50 bin metrekarelik alan üzerine yayılan proje 550 milyon liralık yatırım değerine sahip. Mega projelerin bulunduğu konumu ile göz dolduran Vadi Şehir projesinde dairelerin teslimleri hemen yapılıyor.

3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul ile çevrelenen lokasyonu ile dikkat çeken Vadi Şehir projesi, Türkiye’nin en büyük Kent Meydanı’na ev sahipliği yaparak, İstanbul'un yeni merkezi olmaya aday bir bölgede yükseliyor. Konut sahibi olmak isteyenlere evden fazlasını sunan Vadi Şehir projesi mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla ve çok özel ayrıcalıklarıyla yepyeni bir yaşamın kapılarını açıyor. Başakşehir'in en iddialı projesi olma özelliği taşıyan Vadi Şehir projesi, tamamlandığında yatırımcısına yüksek kar getirecek ve bulunduğu bölgeye artı değer katacak bir proje olacak.

Vadi Şehir projesi, 5000 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük sağlık kenti olacak olan Şehir Hastanesi ve 380 bin metrekarelik yapımı devam eden Şehir Parkı'na yakınlığı ile yatırım değerini katlıyor. vadi Şehir projesi, daire sahipleri için  kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi ayrıcalıklara sahip. Projede ayrıca su deposu, hidrofor, jeneratör, asansör, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi olanaklar da mevcut.

Vadi Şehir Nerede? 

Vadi Şehir projesinin açık adres bilgileri: Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 - Başakşehir/İstanbul şeklinde belirtiliyor. Vadi Şehir projesi lokasyıon olarak Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesinde, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumu'na 5’er dakikalık mesafede hayata geçiriliyor.

Vadi Şehir Nerede?

Projenin HABERLERİ

Başakşehir'de yeni bir konsept; Vadi Şehir

Konut Yatırımında 3K