Vadi İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Vadi İstanbul

Vadi İstanbul

Artaş Grubu
İSTANBUL / SARIYER
Projede Fırsat
Vadi İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Vadi İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Artaş ve İnvest inşaat ortaklığında 424 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Vadiistanbul, Teras, Bulvar ve Park olmak üzere 3 etaptan oluşuyor.

Bin 915 konutun yer alacağı dev projede ayrıca 103 bin metrekarelik alışveriş merkezi, cadde mağazalarının bulunduğu 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesi, 300 bin metrekare yüksek donatılı ofis alanı, 20 bin metrekare home office ile 25 bin 500 metrekare alana sahip 5 yıldızlı otel de yer alıyor.

Dev projenin toplam inşaat alanı ise 1 milyon 350 bin metrekare.

'Şehrin merkezinde başka bir İstanbul' sloganıyla hayata geçirilen Vadiistanbul projesinin 17 ayda tamamlanan ilk etabı 'Teras'ta toplam bin 111 konutun yer alıyor.

Etapta yüzme havuzları, spor salonu, anaokulu, çocuk oyun alanları, kuaför, market gibi sosyal donatılar hayatınıza değer katıyor.

Vadiistanbul'un ikinci etabı 'Bulvar'da 280 mağazadan oluşan AVM, Türkiye’de bir ilk olan havaray metrosu, mağaza ve kafelerden oluşan 760 metrelik caddesi ve 100 - bin 500 metrekarelik arası büyüklüklerde A+ ofisler yer alıyor.

Bulvar bu özellikleriyle de Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşımaktadır.

Tüm donatıları birbirine çapraz kıymet yaratacak şekilde dizayn edilen Vadiistanbul Bulvar, ayrıca yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olarak dikkat çekiyor.

Vadistanbul Park ise geniş yeşil alanlarıyla, Belgrad Ormanı’na sıfır konumda size bambaşka bir İstanbul yaşatmak için dizayn ediliyor.

1+1,2+1, 3+1,4+1 ve 5+1 konut tiplerinin olduğu projenin Vadiistanbul Park etabı ise aile konseptiyle inşa edildi.

Vadiistanbul Park'ta çoğunluğu 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan 804 daire bulunuyor. Kreşi, metro bağlantılı havarayı, AVM’si, mağazaları, alışveriş caddesi, parkları ve kafeleriyle her ihtiyaca cevap verebilen bir hayata imza atan Vadiistanbul, 7/24 görüntülü olarak güvenliğin sağlandığı bir yaşam alanıdır.

Vadi İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Hayalinizdeki İstanbul'u Yaşamak İçin; Vadi İstanbul

Invest İnşaat Projelere Devam Ediyor

Vadistanbul AVM Ziyaretçilerini Bekliyor!

Türkiye'nin İlk Havaray Projesi Hayata Geçirildi

Vadistanbul, Marriott Otel İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Vadi’ye, 5 Yıldızlı Otel Yapılıyor!