DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Temsilcisi Sizi Arasın
Univa Öğrenci Evi Kampüsleri

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri

Erkanlı Grup
KOCAELİ / İZMİT
Projede Fırsat
Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri PROJE ÖZELLİKLERİ

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri, Erkanlı Grup imzasıyla Sakarya'da, Düzce'de ve Kocaeli’de hayata geçiriliyor. Sakarya'nın en büyük projesi unvanına sahip Univa Öğrenci Evi Kampüsü'ndeki dairelerin tümünün satışını tamamlayan Erkanlı Grup, Türkiye'de bir ilke imza atarak, Türkiye'yi gayrimenkul sektöründe yeni bir alternatif yatırım imkanı olan Univa Yatırım Amaçlı Öğrenci Evleri ile tanıştırıyor. Firma, öğrenci evi projesini ABD’nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle gerçekleştiriyor. Öğrencilerin eğitim dışındaki zamanlarında sosyalleşmelerini sağlayan Univa Öğrenci Evi Kampüsleri, ailelerin çocuklarını rahatlıkla gönderebileceği her türlü konfor ve güvenlik hizmetlerine sahip en son teknolojiyi kullanan bir öğrenci evi kampüsü olarak tasarlanıyor.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Kat Planı

Univa Öğrenci Evleri Kampüsleri projesi, öğrencilerin hayattan keyif alarak, ev konforunu yaşayacakları keyifli çalışma ortamları oluşturma amacıyla yaşam buluyor. Projede evcil hayvanlarını yanında getirmek isteyen öğrencilere özel evcil hayvan barınma ve bakım üniteleri de yer alıyor. Projenin Düzce kampüsü Düzce Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında yer alacak ve 120 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçecek Univa Düzce projesi 50 bin metrekarelik inşaat alanına ve 1.600 adet yatak kapasitesine sahip.  Univa Düzce, 1.601 öğrenciye yüksek standartta çok yönlü bir 'Öğrenci Evi Kampüsü' hizmeti verecek. Projenin Kocaeli kampüsü ise Kocaeli Umuttepe Kampüsü’nün hemen karşısında. 95 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirilecek. Univa Kocaeli, 27 bin metrekarelik inşaat alanına ve 800 adet yatak kapasitesine sahip. 

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Nerede? 

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri projesi Sakarya Üniversitesi, Düzce Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin yanı başında yer alıyor. Projenin tüm kampüsleri hem ulaşım hem de sosyal yaşamın merkezindeki konumu ile oldukça hareketli ve ulaşım açısından avantajlı bir yaşam sunuyor. 

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Yakın Çevre

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri projesine yakın hastaneler arasında Arifiye Aile Sağlığı Merkezi, Beşköprü Sağlık Ocağı, American Hospital of Paris, İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Mediko Sosyal Hastanesi yer alıyor. Projeye yakın alışveriş merkezleri ise Serdivan Avm, Forum Kapadokya ve Akbatı şeklinde belirtiliyor.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri projesine yakın okullar ise Düzce Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Arifiye Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Arifiye Fen Lisesi, H. Emine Oba Ortaokulu, Arifiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatma Özkan İlkokulu, Yeşiltepe İlkokulu Erenler, Özel Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kocaeli Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Mehmet Sadık Eratik Ortaokulu, Üzeyir Garih Ortaokulu, Beşköprü Hacı Emine Oba ilkokulu, Fen Bilimleri Okulları, Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi, Arifiye Anadolu Lisesi, Özel Sakarya Işık Anadolu ve Fen Lisesi, Özel Sakarya Fatih Koleji, Özel Şahin Anadolu Sağlık Lisesi olarak sıralanıyor.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Sosyal Donatılar

Öğrencilerin çeşitli aktivitelere katılabilecekleri, yaşayan kampüs şeklinde tasarlanan Univa Öğrenci Evi Kampüsleri projesinin sosyal olanakları arasında ise; halı saha, basketbol sahaları, yürüyüş ve bisiklet yolları, havuz, barbekü, konser ve gösteri alanları, spa, etüd alanları, lounge, kapalı spor salonu, açık hava sinema, çamaşır ve etüd odaları, bilgisayar odaları, kuru temizleme, kuaför, fotokopi merkezi, konferans odaları, kapalı otopark, kafe ve restoran yer alıyor.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Teslim Tarihi

Univa Kocaeli Kampüsü'nün Aralık 2020'de, Univa Düzce Kampüsü'nün Eylül 2021'te tamamlanması planlanıyor.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Nerede?

Fırsat Projeleri

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

MyWay Dokuz Eylül

İZMİR / BUCA

Myway Dokuz Eylül'de Kira Garantili Son Fırsat Daireler

Myway Dokuz Eylül'de Kira Garantili Son Fırsat Daireler

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...

MyWay Deluxe Alsancak

İZMİR / KONAK

Benzersiz Lüksün Yeni Adı

Benzersiz Lüksün Yeni Adı

MyWay 202 Bornova

İZMİR / BORNOVA

Ege Üniversitesinin Yanıbaşında Son Fırsat Daireler

Ege Üniversitesinin Yanıbaşında Son Fırsat Daireler

Brand İstanbul Park

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya