Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Temsilcisi Sizi Arasın
Univa Öğrenci Evi Kampüsleri

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri

SAKARYA / SERDİVAN
Projede Fırsat
Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri PROJE ÖZELLİKLERİ

Erkanlı Grup imzasıyla Sakarya'da hayata geçirilen Univa Öğrenci Evi Kampüsleri, 30 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Erkanlı Grup, öğrenci evi projesini ABD’nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle gerçekleştirilecek.

512 bağımsız birim ve 1024 odadan oluşan Univa Öğrenci Evi Kampüsleri, tamamlandığında toplam 2 bin 48 öğrenciye yuva olacak. Projede evcil hayvanlarını yanında getirmek isteyen öğrencilere özel evcil hayvan barınma ve bakım üniteleri de yer alıyor. Univa Öğrenci Evi Kampüsleri projesinde odaların büyüklükleri 35 ile 70 metre arasında değişiyor.

2017 yılının son çeyreğinde hizmete açılması planlanan Univa Student Residence projesinin sosyal olanakları arasında ise; Halı saha, Basketbol sahaları, Yürüyüş ve Bisiklet yolları, Havuz, Barbekü, Konser ve gösteri alanları, Spa, Etüd alanları, Lounge, Kapalı spor salonu, Açık hava sinema, Çamaşır ve etüd odaları, Bilgisayar odaları, Kuru temizleme, Kauaför, Fotokopi merkezi, Konferans odaları, Kapalı otopark, Kafe ve restoran yer alıyor.

Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Nerede?