The Village Urla Temsilcisi Sizi Arasın
The Village Urla

The Village Urla

İZMİR / URLA
Projede Fırsat
The Village Urla Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

The Village Urla PROJE ÖZELLİKLERİ

Kuzu Holding tarafından İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Kekliktepe bölgesinde kurulacak olan The Village Urla projesi 50 bin metrekarelik bir alana sahip olacak. 

The Village Urla, toplam 21 villadan oluşuyor. Deniz ve orman konseptiyle, doğadan ilham alınarak tasarlanan The Village Urla projesi 3 farklı tipten oluşuyor. Teras metrekareleri hariç, 361-368 metrekare olan The Village Urla villalarının, tavan yüksekliği 5 metre. The Village Urla projesinde şömineli salonların, 4 yatak odasının yanısıra, çalışma odaları, teknik odalar gibi çok amaçlı kullanıma uygun odalar bulunuyor.

The Village Urla Ödeme Seçenekleri
The Village Urla projesinde firma kişiye özel ödeme fırsatları veriyor.

Lüksün Yeşil Hali
Kuzu Holding tarafından İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Kekliktepe bölgesinde kurulacak olan The Village Urla projesinde villaların etrafında çam ve zeytin ormanları bulunuyor. The Village Urla projesinde villaların isimleri, "Ardıç Villası", "Sığla Villası", "İncir Villası" olacak.

The Village Urla projesinin inşaatı Eylül 2017'de başladı. Kuzu Holding, The Village Urla projesinin tamamlanma tarihi olaraksa Eylül 2020 hedefleniyor. 

The Village Urla projesinin tanıtım toplantısında konuşan Kuzu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kuzu, "Projemiz The Village Urla’da modern yaşam doğa ile buluşacak. Biz Kuzu Holding olarak insanların ruhuna hitap edecek projeler inşa ediyoruz. İnsandan yola çıkarak doğanın kendi peyzajı içinde, insanların özlem duyduğu mekanlar tasarlıyoruz"  dedi.

Lokasyon seçimini de bu kriterlere göre gerçekleştirdiklerini belirten Selim Kuuz "İşte The Village Urla’da 2,5 dönüm arazi içinde bir villa yapmamızın nedeni de bu. Bu projede geleneksel değerleri modern mimari, tasarım ve teknoloji ile birleştireceğiz. Projemizdeki en büyük iddiamız, binlerce ağaçtan oluşan ormanımız yani doğamız" şeklinde konuştu.

Proje Özellikleri;

1- Site Özellikleri
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Yürüyüş parkuru

2- Bina Özellikleri
- Hidrofor

3- Konut Özellikleri
- Ebeveyn banyosu
- Şömine
- Teras
- Balkon
- Özel yüzme havuzu (villa için)

4- İnşaat Teknikleri
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun

Fırsat Projeleri