Terrace Mix

Terrace Mix

İnanlar
İSTANBUL / ESENYURT
Terrace Mix
Terrace Mix

Terrace Mix PROJE ÖZELLİKLERİ

Yabancı yatırımcılar ilgi göstermesi ile değeri artan Esenyurt'ta markalı konut projeleri yükselmeye devam ediyor.

İstanbul Esenyurt'ta inşa edilen Terrace Mix projesi 7 blok halinde yükseliyor. Projede 437 konut ve 508 home ofis olmak üzere toplam 945 yaşam alanı yer alıyor. Konut ve ofislerin yanı sıra 27 mağazalı çarşı da Terrace Mix projesinde bulunuyor. Ayrıcalıklı yaşam alanlarının konut sahiplerine sunulduğu projede yer alan daireler, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.

Yatırım değeri hızla yükselen Esenyurt'ta inşa edilen Terrace Mix, kat bahçeli ve teraslı daireleri ile aradığınız huzuru size sunuyor. Sevdikleriniz ile keyifli anlar yaşamanıza olanak sağlayan projede sıcak komşuluklar ve dostluklar edineceksiniz. Terrace Mix'in sunduğu sosyal donatılar arasında; 3 kapalı havuz, çocuk Havuzu, su atraksiyonlu, masaj sistemli açık havuz, 7/24 güvenlik, güneşlenme terası, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, kardiyo, fitness, aerobik ve pilates salonu, cep sineması ve kütüphane, çocuk alanı, kapalı otopark ve oyun alanları bulunuyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Terrace Mix; Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Avcılar İDO İskelesine 7 dakika, Marmaray'a 20 dakika, Taksim'e 35 dakika, Eminönü'e 25 dakika, Levent'e 45 dakika, 3. Havalimanı'na 25 dakika, Maslak'a 50 dakika, metrobüse 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Terrace Mix projesine en yakın eğitim kurumları arasında; İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, Arel Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Doğa Koleji, Beykent Üniversitesi, Esenyurt Üniversitesi, Beylikdüzü Okyanus Koleji, Avcılar Firüzköy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Beylikdüzü Mektebim Okulları, Cihangir İlköğretim Okulu ve  Avcılar Doğa Koleji yer alıyor.  

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, Medilife Beylikdüzü Hastanesi, Medicana, Özel Anadolu Hastanesi, Özel Avcılar Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi ve Yeni Hayat Tıp Merkezi Terrace Mix projesinin etrafında sağlık hizmeti veren kuruluşlar arasında bulunuyor. 

Alışveriş keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için Torium AVM, Akbatı AVM, Bauhaus, CarrefourSA, Real, Migros, Media Markt, Marmara Park ve Pelican Mall Terrace Mix projesine yakın mesafede konumlanıyor. 

TERRACE MIX PROJESİ FİYATI

Yatırım değeri hızla yükselen Esenyurt'ta İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Terrace Mix projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Terrace Mix Nerede?

Projenin HABERLERİ

Cazip Ödeme Seçenekleri Sunan 7 Konut Projesi

Hemen Tapu Teslim Avantajlı Konut Projeleri

Avantajlı Avrupa Yakası Konut Projeleri

Terrace Hayat Projesi Teslim Tarihi!

Terrace Hayat konut Projesi Nerede?

Terrace Hayat Projesi Fiyat Listesi!

Fırsat Projeleri

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Green Village Şile 2

İSTANBUL / ŞİLE

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Doğa Sizi Çağırıyor!...