Teos Life Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Teos Life Residence

Teos Life Residence

İZMİR / SEFERİHİSAR
Teos Life Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Teos Life Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Teos Life Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

Onhas Yapı'nın 2 bin metrekarelik arsa alanı üzerine İzmir'in en fazla prim yapan ilçesi Seferihisar'da hayata geçirdiği Teos Life Residence, tam bir aile konsepti olarak tasarlandı.

1+0 ve 1+1'lere yer verilmeyen proje, büyüklükleri 144 ila 200 metrekare arasında değişen 3+1, 5+2, 6+2, 4+2 dairelerden meydana geliyor. Yatay mimarinin kullanıldığı projede dubleks daireler, 4 katlı bloklarda rezidans konforu sunuyor. Teos Life Residence, her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte sosyal donatılara da sahip.
Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre oluşturma çabasıyla faaliyetlerini sürdüren Onhas Yapı'nın imzasıyla yükselen Teos Life Residence projesinde, 58 adet konut bulunuyor.

Doğal dokusunu koruyarak sürekli gelişen ve Türkiye'nin ilk Cittaslow'u sakin şehir Seferihisar'daki proje Güzelbahçe, Urla, Seferihisar hattında kalan konumu ve çevre otoban yolunun ücretsiz kullanıma açılmasıyla ulaşımın kolaylaştığı lokasyonda yer alıyor.

Mavi bayraklı plajları, marinası, Teos ve Lebedos antik kentleri ile İzmir'in en uzun ömürlü yaşanabilir yeri Seferihisar'da konforlu bir yaşam vaat eden proje, kaliteli ve konforlu bir yaşamın yanı sıra gelecek günlere bırakacağınız bir yatırım olarak da dikkat çekiyor.

Ailenizde yer alan herkes için sosyal tesislerin, yüzme havuzlarının, yürüyüş parkurlarının ve oyun alanlarının olduğu Teos Life Residenca projesinde, siz evinizden uzaklaşmadan spor yaparken, çocuklarınızda oyun parkı sayesinde arkadaşları ile doyasıya güvenle vakit geçirebilecek.

4 katlı yapısını koruyarak rezidans kalitesinde ve konseptinde tasarlanan Teos Life Residence'ta güvenliğiniz de ön planda... 7/24 güvenliğin görüntülü sağlanacağı Teos Life Residence projesi, her türlü ihtiyacı karşılayan yapısıyla lüks yaşamdan havuza, hamam, sauna, SPA’dan fitness centera, özel otoparktan sinema salonuna, oyun playstation, langırt, masa tenisi, bilardonun yer aldığın oyun salonundan çocuk oyun parkına, şömine başından kafeteryasına, dinlenme alanından terasına, özel güvenliğinden rezidans hizmetlerine kadar her alanda hayatınıza prestij katacak...

Teos Life Residence Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Teos Life Residence; Yeni Bir Hayat