DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Sinpaş Time Finans Şehir

Sinpaş Time Finans Şehir

Sinpaş GYO
İSTANBUL / ÜMRANİYE
Sinpaş Time Finans Şehir
Sinpaş Time Finans Şehir

Sinpaş Time Finans Şehir PROJE ÖZELLİKLERİ

Birçok başarılı projeye imza atan Sinpaş GYO imzası taşıyan Sinpaş Time Finans Şehir projesi, ev, ofis, rezidans ve villa seçeneklerinin yer aldığı 38 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Sinpaş Time Finans Şehir Kat Planı

Sinpaş Time Finans Şehir projesi 34 bin 517 metrekarelik arsa alanı üzerinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, Bahçe Dubleks, Çatı Dubleks ve Triplex Villa seçeneklerinin yer aldığı toplam 342 konuttan meydana geliyor. Projede stüdyo daireler 29.1 metrekare, 1+1 daireler 40.4 metrekare, 2+1 daireler 60.9 metrekare, 3+1 dairiler 82 metrekare, Bahçe Dubleksler 212.1 metrekare, Çatı Dubleks daireler 241.1 metrekare, Triplex Villalar ise 321.3 metrekare büyüklüğe sahip.

Sinpaş Time Finans Şehir Nerede?

Sinpaş Time Finans Şehir projesi İstanbul Ümraniye'de Çakmak Mahallesi üzerinde inşa ediliyor. Proje ulaşım akslarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Sinpaş Time Finans Şehir Yakın Çevre

Sinpaş Time Finans Şehir projesi konumu itibariyle eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra alışveriş merkezlerine de yakın noktada inşa ediliyor. Projeye yakın hastaneler arasında Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medical Park, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Üsküdar Üniversitesi Npistanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, Özel Sur Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi bulunuyor.

Sinpaş Time Finans Şehir projesine yakın okullar arasında da Atasehir TCMB Lisesi, Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 75.Yil Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi, Ümraniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi, Dilek Sabancı Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Ataşehir Anadolu Lisesi, Atakent Doğa Koleji, Remzi Bayraktar Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Habire Yahşi Anadolu Lisesi, Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu, Atakent Anadolu Lisesi yer alıyor.

Sinpaş Palas Finans Şehir projesi çevresindeki alışveriş merkezleri arasında ise Eryalçınlar AVM, Asya AVM, Yiğit AVM, Optimum Outlet, Brandium, Canpark, Buyaka, Palladium, Carrefour İçerenköy AVM bulunuyor.

Sinpaş Time Finans Şehir Sosyal Donatılar

Sunduğu sosyal donatıları ile sakinlerine keyifli bir yaşamın kapılarını aralayan Sinpaş Time Finans Şehir'de; yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, açık hava sineması, güvenlik, otopark, açık hava kütüphanesi, yüzme havuzu, sauna, spor salonu, oyun alanları yer alıyor.

Sinpaş Time Finans Şehir Teslim Tarihi

Yüksek kalite standartlarında inşa edilen Sinpaş Time Finans Şehir projesinin teslim tarihi ise Aralık 2020 olarak planlanıyor.

Sinpaş Time Finans Şehir Nerede?

Projenin HABERLERİ

SİNPAŞ, Yüzde 20  İndirimle Ev Sahibi Yapıyor!

Sinpaş GYO Yeni Konut Projeleri İçin Düğmeye Bastı

Sinpaş'tan Anneler Günü'ne Özel İndirim

Ümraniye Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Sinpaş  TIME, Yatırımın Tam Zamanı!

Fırsat Projeleri

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika