Sağlam Park Güneşli

Sağlam Park Güneşli

Sağlam İnşaat
İSTANBUL / BAĞCILAR
Sağlam Park Güneşli
Sağlam Park Güneşli

Sağlam Park Güneşli PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul’un Güneşli bölgesinde hayata geçirilen Sağlam Park projesi Sağlam İnşaat imzası taşıyor. 6 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan Sağlam Park, 21 kattan meydana gelen tek blok halinde yükseliyor. 

Sağlam Park Güneşli Kat Planı 

İçerisinde 105 adet dairenin yer aldığı Sağlam Park projesinde daireler 2+1 ve 3+1 alternatiflerinde sunuluyor. Aile yaşamına elverişli olarak tasarlanan projedeki 2 oda 1 salon daireler 115 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 148 ila 150 metrekare aralığında değişen büyüklüklerde. 

Sağlam Park Güneşli Nerede?

Merkezi konumu ile dikkat çeken Sağlam Park Güneşli projesi, bu yönüyle daire sahiplerinin ulaşımında büyük avantaj sunuyor. Proje konum itibariyle TEM, Metro Grosmarket, CNR Fuar Merkezi, Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Kuyumcukent, 212 AVM ve E-5'e yakın mesafede yer alıyor.

Sağlam Park Güneşli Yakın Çevre

Sağlam Park Güneşli projesinin etrafında birçok sağlık kuruluşu bulunuyor. Proje, Aksa Cerrahi Tıp Merkezi, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medicine Hospital, Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Rumeli Hospital, Özel Nisa Hastanesi, Safa Hastanesi, Özel Hospitalist Hastanesi, İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Özel Kaş Tıp Merkezi’ne yakın konumda.

Aynı zamanda birçok eğitim kurumuna da yakın olan projenin etrafında, Okyanus Koleji, Pagev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Halil Bekmezci Anadolu Lisesi, Halkali Mehmet Akif Ersoy Lisesi, Güneşli Uğur Hazırlık Lisesi, Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Hazar koleji, Bahçelievler Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Halkalı Boğaziçi Temel Lisesi, Güneşli Doğa Kolej, Necip Fazıl Kısakürek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi, Türkiye Gazetesi Anadolu Meslek Lisesi, Fatih Koleji, Birikim Hayat Koleji, Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, AREL Koleji, Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi yer alıyor.

Sağlam Park Güneşli projesi ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz Antplato, Cetinkaya Alışveriş Merkezi, ArmoniPark, 212 İstanbul Power Outlet, StarCity Outlet Center, Wedding World, İstwest Meydan, Ihlamur AVM gibi alışveriş merkezlerinin olduğu konumuyla da dikkat çekiyor.

Sağlam Park Güneşli Sosyal Donatılar 

Ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklere sahip olan Sağlam Park Güneşli projesinde sauna, fitness, güvenlik, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi donatılar yer alıyor.

Sağlam Park Güneşli Teslim Tarihi

Sağlam Park Güneşli projesindeki dairelerde yaşam başlamış durumda. Projenin konutları sahiplerine hemen teslim ediliyor.

Sağlam Park Güneşli Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul'da Yatırım Ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Güneşli'de Kazandıran Proje; Sağlam Park Güneşli

İstanbul’da Yatırım ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Green Village Şile 2

İSTANBUL / ŞİLE

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Doğa Sizi Çağırıyor!...