Royal Garden Kartal Temsilcisi Sizi Arasın
Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal

Royal Group 
İSTANBUL / KARTAL
Royal Garden Kartal Temsilcisi Sizi Arasın
Royal Garden Kartal kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Royal Garden Kartal PROJE ÖZELLİKLERİ

 

İstanbul’un  yatırım değeri hızla artan ilçelerinden Kartal’da konumlanan Royal Garden Kartal konut projesi,  ev  anlayışının standardını yükseltiyor.

Royal Garden Kartal, ferah ve modern daireleri, adalar manzarası ve sosyal ayrıcalıkları ile klasik  dört duvar  konut anlayışını değiştiriyor.

 Royal Garden Kartal konut projesi, Royal Group tarafından Kartal’a kazandırılan  ayrıcalıklı bir yaşam alanı.

Royal Garden Kartal projesi Kartal’da, 11 bin metrekare alanda  ve 3.50 metre kat yüksekliğindeki ferah  ve modern tasarımlı daireleri ile yatırımcılardan büyük beğeni topluyor.

Proje, iç mekanlarının ve  ayrıcalıklı mimarisinin yanı sıra, sosyal donatıları ile de kullanıcılarına farklı bir yaşam alanı sunuyor.

Kentsel Dönüşün çalışmaları kapsamında yükselen Royal Garden Kartal projesi, iki blokta toplam 374  konforlu daireden oluşuyor.

Yatırımcılarına kullanım kolaylığı sağlayan proje, büyüklüğü 79 ila 360 metrekare arasında değişiklik  gösteren dairelerden meydana geliyor.

Royal Garden Kartal projesi,1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut alternatiflerinden oluşuyor.

Projede, dairelerin 2017 yılı sonunda sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Lokasyon avantajına da sahip olan Royal Garden Kartal projesi, İDO Kartal, Anadolu Adalet Sarayı, Boğaziçi Köprüsü, TEM bağlantı yolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın mesafede yer alıyor.

Sosyal donatıları ile en az konutlarının sağladığı konfor kadar iddialı olan projenin donatıları arasında: sauna, kameralı güvenlik,  kapalı otopark,  kreş,  fitness merkezi, güvenlik,  çocuk oyun alanları, türk hamamı,  yürüyüş parkur, çocuk yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, açılır-kapanır yüzme havuzu  ve  adalar manzarası

Royal Garden Kartal Nerede?

Fırsat Projeleri