Roya Nova Rezidans Temsilcisi Sizi Arasın
Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

İSTANBUL / ÜMRANİYE
Roya Nova Rezidans Temsilcisi Sizi Arasın
Roya Nova Rezidans kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Roya Nova Rezidans PROJE ÖZELLİKLERİ

32 katlı tek blok olarak tasarlanan Roya Nova Rezidans projesinde toplam 255 adet daire yer alıyor. Daire tipleri 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanan projede konutların alan büyüklükleri brüt 49 metrekare ile 107 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını ve avantajlarını sunan, Finans Merkezi’ne 800 metre mesafedeki Roya Nova Rezidans projesi metro istasyonuna, otobüs duraklarına, Türkiye’nin en büyük botanik bahçelerinden biri olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüyerek gidebilecek uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca ana artere kolayca çıkıp Ümraniye ile Doğu ve Batı Ataşehir’e kısa sürede ulaşılabilecek bir lokasyonda yükseliyor. 

Sosyal donatı bakımından zengin olan Roya Nova Rezidans projesinden 3 toplantı salonu, 4 otopark katı, pilates ve grup dersleri de yapabileceğiniz kapsamlı bir spor salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, şok dusu, soyunma odaları, sinema salonu, karaoke odası, dostlarınızı ağırlayabileceğiniz ya da evinize sipariş verebileceğiniz restoran, kafe, açık hava sineması, kulvarlı havuz, barbekü alanı ve deniz manzaralı teras gibi olanaklar yer alıyor.

Roya Nova Rezidans Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Roya Nova Rezidans Basına Tanıtıldı

Roya Nova Yüzde 40 Fiyat Avantajı Sağlıyor

Yatırımcıya Uygun Fırsat Roya Nova'da!