Rota Aydınoğlu Temsilcisi Sizi Arasın
Rota Aydınoğlu

Rota Aydınoğlu

Aydınoğlu İnşaat
İSTANBUL / MALTEPE
Projede Fırsat
Rota Aydınoğlu Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Rota Aydınoğlu PROJE ÖZELLİKLERİ

Rota Aydınoğlu projesi, Aydınoğlu İnşaat tarafından İstanbul'un en gözde ilçelerinden Maltepe'de hayata geçiriliyor. Aydınoğlu İnşaat tecrübesiyle Maltepe Küçükyalı'da yükselecek proje, 6 bloktan oluşacak şekilde tasarlandı. Toplam 450 dairenin yer alacağı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş konutlar yer alacak.

Rota Aydınoğlu projesinde yer alan 1+1 daireler 82-134 metrekare arasında, 2+1 daireler 130-162 metrekare arasında değişim gösteren büyüklüklerde tasarlanıyor. Projede ayrıca 3 oda 2 salon ve 4 oda 2 salondan oluşan dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Arsa alanı 8 bin metrekare olarak belirlenen Rota Aydınoğlu projesi, 68 bin metrekare de kapalı alana sahip. 

Rota Aydınoğlu Teslim Tarihi

37 milyon dolarlık yatırım bütçesine sahip olan Rota Aydınoğlu projesinin 2019 yılının Ağustos ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Oksijen oranının en yoğun olduğu bölgelerden Maltepe'de hayata geçirilen proje Başıbüyük Ormanı'nın yanı başında ki konumu ile dikkat çekiyor.

Rota Aydınoğlu Sosyal Olanakları

Geniş sosyal olanakları ile konut sahiplerine konforlu bir yaşam sunan Rota Aydınoğlu projesinde buhar odası, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, bilardo, masa tenisi, sauna, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark mevcut durumda. 

Rota Aydınoğlu Projesi Nerede? 

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki en değerli oturum ve yatırım bölgeleri arasında yer alan Maltepe hayata geçirilen Rota Aydınoğlu Maltepe projesi E-5'e 1 dakika, sahile ise 10 dakikalık mesafede yükseliyor. Değerli konumu ile daire sahiplerinin yaşamını kolaylaştıran Rota Aydınoğlu pek çok merkezi noktaya yakın lokasyonda yer alıyor. Projenin çevresinde Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Maltepe Devlet Hastanesi, İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, Marmara Park AVM, Hilltown AVM ve IKEA gibi kurumlar bulunuyor.

Projenin HABERLERİ

Rota Aydınoğlu Projesi ve Fiyatları