Riva Konakları

Riva Konakları

İSTANBUL / BEYKOZ
Riva Konakları
Riva Konakları

Riva Konakları PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un gözde mekanalarından olan Beykoz'da hayat bulan Riva Konakları, 132 adet villadan oluşuyor.

Tüm villaların ve sosyal tesisin toprak enerjisi ile ısınma özelliği olan Riva Konakları projesinde, her villanın bahçesinde 2-3 kuyu ve bir ısı pompası bulunacak. Bu şekilde projede bulunan 400 -350 metrekarelik villalar bu ısınma şekli ile alternatif ısınma sistemlerine göre 5'te birlik bir gider ile ısınmak gerçekleştirecek

Riva Konakları projesinde Masaj hizmeti, sonax araç yıkama, bayan kuaför, aletli plates, grup dans dersleri, eğitmenler eşliğinde karate ve judo dersleri, yüzme dersleri gibi hizmetler yer alacak.

Ayrıca, grup plates dersleri, ful ekipmanlı spor salonumuzda spor koçu eşliğinde kişiye özel programlı fitness, sauna, buhar odası, 12 saat faaliyet gösteren kapalı sıcak havuz, bilardo, sinema salonumuzda sinema keyfi, kışın 2 ayrı mekanda şömine keyfi, yazın havuz kenarı keyfi, evlerinize bedelsiz verilen içme suyu servisi, bahçeniz için özel bahçıvan ekibi, 12 saat hizmet veren teknik destek ekibi, 24 saat güvenlik, marinamızda eşsiz dere kenarı manzarasında konaklama ve tekneleriniz için marina hizmeti gibi hizmetler, site yönetimi tarafından bedelsiz verilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, 5.000. m2 kapalı alanı olan, ortak kullanıma açık Klüp binamızda yaş günü, kutlama ve toplantılarınızı yapabileceğiniz tesislerimiz her zaman hizmetinizdedir.

 

Riva Konakları Nerede?

Fırsat Projeleri