Referans Kartal Towers Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Kartal Towers

Referans Kartal Towers

Kiler GYO
İSTANBUL / KARTAL
Referans Kartal Towers Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Kartal Towers kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Referans Kartal Towers PROJE ÖZELLİKLERİ

 

 İstanbul’un en hızlı gelişen ilçeleri arasında olan Kartal, ev sahipliği yaptığı konut projelerine değer katmaya devam ediyor.

Bölgede yer alan Referans Kartal Towers projesi, 13 bin 170 meterkare alan üzerinde, 24 ve 31 katlı  2 bloktan oluşan ikonik yapısı  ve konforlu 451 ayrıcalıklı dairesi ile yükseliyor.

Ferah ve aydınlık iç mekan avantajına sahip olan Referans Kartal Towers  projesinde, sosyal donatıları ile de kullanıcılarına evlerinde, keyifle vakit geçirmelerine olanak sunuyor.

300 milyon türk lirası yatırım bedeline sahip projede, residence dairelerin yanı sıra; 800 metrekarelik ticari alan ve penthouse daireler mevcut.

Referans Kartal Towers  projesinde her kullanıma uygun tipte daire yer alıyor.

Projede, residence dairelerin yanı sıra penthause’lar da yer alıyor.

Referans Kartal Towers projesinde büyüklükleri 49 ila 404 metrekare arasında değişen; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire alternatiflerinden oluşuyor.

Sahiplerine Mayıs 2018’de teslim edilmesi planlanan Referans Kartal Towers projesi, başta eğitim, hastane, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarına yakın mesafede yer alıyor.

Rahat ve konforlu daireleri kadar keyifli sosyal donatıları olan projenin donatıları arasında; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kreş, merkezi uydu sistemi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu,  çocuk oyun alanları, türk hamamı, dinlenme alanları, çocuk yüzme havuzu,  güvenlik,  kameralı güvenlik,  sauna ve yürüyüş yolları mevcut.

Referans Kartal Towers Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Anadolu Yakası'nın yeni gözdesi; Referans Kartal Towers