Referans Kartal Kordonboyu Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Kartal Kordonboyu

Referans Kartal Kordonboyu

Kiler GYO
İSTANBUL / KARTAL
Referans Kartal Kordonboyu Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Kartal Kordonboyu kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Referans Kartal Kordonboyu PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Kartal’da, iş ve sosyal hayatın en yoğun biçimde yer aldığı aksta yer alan Referans Kartal Kordonboyu projesi, 17 katlı tek bloktan oluşuyor.

Kartal bölgesinde ticaret ve ulaşım aksı niteliğindeki, Üsküdar Caddesi üzerinde Kiler GYO tarafından 100 milyon türk lirası yatırım bedeli ile  konumlandırılan Referans Kartal Kordonboyu konut projesi, 3 bin 300 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Büyüklükleri 63 ila 235 metrekare arasında değişen dairelerden oluşan projede, konutlar: 1+1,  2+1,  3+1  ve  4+1 alternatiflerinden oluşuyor.

Referans Kartal Kordonboyu konumlandığı yer itibariyle her türlü ulaşım olanağına sahip, deniz ve adalar manzarasına hakim bir konumda.

Zarif mimarisi kadar sosyal donatılarına da önem verilen proje, 94 konforlu daire ve 11 ticari birimden meydana geliyor.

Referans Kartal Kordonboyu projesinde, teslim tarihi olarak Aralık 2017 tarihi hedefleniyor.

Sosyal donatıları kapsamında 500 metrekare büyüklüğün de bir Zen Bahçesine sahip olan proje, konforun yanı sıra yatırımcılarına keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Ulaşım avantajı olan Referans Kartal Kordonboyu projesi, eğitim kurumları, hastane ve sosyal yaşam noktalarına yakın mesafede yer alıyor.

Adalar  ve   Deniz manzarası sahip olan Referans Kartal Kordonboyu  projesinin yatırımcılarına sağladığı sosyal olanaklar arasında: güvenlik, çocuk oyun alanları,  kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, dinlenme alanları, fitness merkezi,  süs havuzu,  türk hamamı ve   yürüyüş yolları mevcut.

Referans Kartal Kordonboyu Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Karlı Yatırımın Adresi; Referans Kartal Kordonboyu