Referans Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Bahçeşehir

Referans Bahçeşehir

Kiler GYO
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Referans Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Bahçeşehir kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Referans Bahçeşehir PROJE ÖZELLİKLERİ

Kiler GYO - Kiptaş ortaklığı ile 25 bin 920 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Referans Bahçeşehir, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1, ve 4.5+1 şeklinde dizayn edilen 465 daireden oluşuyor. Projede dairelerin yanı sıra 34 adet ticaret birim de yer alıyor. Dairelerin genişlikleri 64 metrekare ile 376 metrekare arasında değişiyor. 

Elit yaşamı ve son yıllarda yükselen değeriyle dikkat çeken Bahçeşehir'de konumlanan Referans Bahçeşehir, özgün mimarisi yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Sizi ve sevdiklerinizi çağdaş ve teknolijik bir güvenlik anlayışıyla koruyacak şekilde tasarlanan Referans Bahçeşehir, konforlu bir hayatı da vaat ediyor. Proje, estetik kaygıyı giderecek şekilde dizayn edilmiş sosyal alanlarda keyif veren kafeleri, lezzet dolu restoranları ve şıklık sunan mağazaları, sıcak ve samimi mekanlarıyla hayatınıza değer katacak.

Keyifli vakit geçirmeniz için tasarlanan Referans Bahçeşehir'in sosyal olanakları arasında; güvenlik, otopark, kış bahçeleri, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve spor alanları yer alıyor. Referans Bahçeşehir'de tüm ihtiyaçların karşılanabileceği Referans Cadde mağazaları ise site sakinlerine sadece bir asansör uzaklığında bulunuyor.

Bulunduğu konum itibariyle dikkat çeken proje Bahçeşehir’in kalbinde, TEM Otoyolunun hemen yanında; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor. Projede yer alan dairelerin Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Referans Bahçeşehir Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Referans Bahçeşehir Projesinde Ruhsat Alındı

Bahçeşehir'in 'Referans' Projesi; Referans Bahçeşehir