Ev almanın en avantajlı yolu...

Biz Sizi Arayalım

Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Büyük Buluşma Geleceğe Referans

Referans Ankara'da %10 peşinat tutarı, 199.000 TL'den başlayan avantajlı fiyatlar ve 0,79 vade oranından faydalanarak kolayca ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Referans Ankara PROJE ÖZELLİKLERİ

Referans Ankara projesi SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Ata Yıldız Grup’un ortaklığı ile Ankara’nın Eryaman bölgesinde hayata geçiriliyor.

Referans Ankara Kat Planı

“Güçlü bir Referans hayatınızı değiştirir” sloganıyla yükselen Referans Ankara projesi Eryaman'ın en büyük yaşam konseptine sahip olacak şekilde dizayn edilmiş durumda. 9 blok halinde planlanan projede toplam 2 bin 104 adet daire yer alıyor. Referans Ankara projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinden meydana gelecek şekilde tasarlanıyor. Referans Ankara projesinin dairelerinde alan büyüklükleri 1 oda 1 salon konutlar için 71 metrekare, 2 oda 1 salon konutlar içinse 116 metrekare olarak belirlenmiş durumda. 

Referans Ankara Nerede? 

Ankara’nın gelişen bölgelerinden Eryaman’da yükselen Referans Ankara projesi, konum olarak Eryaman Stadı yanında, Şapka Devrimi Caddesi lokasyonunda inşa ediliyor. Proje konumu itibariyle şehrin çekim noktalarının da hemen yakınında yer alıyor. 

Referans Ankara Sosyal Donatılar 

Pek çok sosyal donatısıyla konut sahiplerinin yaşamını enerji ve konforla dolduracak olan Referans Ankara projesinde çocuk oyun alanı, kreş, playstation odası, kapalı yüzme havuzu, cep sineması, hobi atölyesi, oyun odası, SPA, hamam, karaoke odası, basketbol, voleybol ve hentbol sahası, tenis kortu, kütüphane, 7/24 güvenlik hizmeti, caferef, spor alanları, fitness salonu, yürüyüş parkuru, alışveriş merkezi ve daha birçok sosyal olanak mevcut. 

Referans Ankara Teslim Tarihi 

Referans Ankara projesinin 2021 yılı içinde teslim edilmesi planlanıyor.

Referans Ankara Nerede?

Projenin HABERLERİ

Fırsat Projeleri

Demir Country

Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

Demir Country 'den ev alana tatil fırsatı! Projede Fırsat'a özel, 3+1 dairelerde 899.000 TL'den başlayan fiyatlarla ve 180 ay 0,79 oranla kolayca ev sahibi olabilirsiniz...

AKS Focus İstanbul

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

AKS Focus İstanbul'da 495 bin TL'den başlayan fiyatlarla, Peşinatsız 180 ay 0,79 oran ya da şirket bünyesinde 48 ay vade avantajıyla kolayca ev sahibi olun! Üstelik hemen tapu imkanıyla!

Gökorman

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Sinpaş Gökorman'da peşin fiyatına 72 ay vade imkanı ile ev sahibi olun, kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Metrolife

Kaçırılmaz Fiyat, Avantajlı Vade Oranı Sinpaş Metrolife'ta!

Sinpaş Metrolife'ta 0,79 vade oranı ile 180 ay taksit ve 1+1 dairelerde 408.000 TL fiyat avantajıyla yerinizi hemen alın kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin!

Ondörtüç Pendik

Pendik'te Yatırım Fırsatı!

Ondörtüç Pendik'te 180 ay 0,79 vade oranı ve 285.000 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatından yararlanmak için acele edin

Aydos Land

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Aydos Land'de 499.000 TL'den başlayan 3+1 daireler 0,79 oran üzerinden 180 ay taksit avantajıyla ya da %50 peşin, 24 ay firma vadesi ile sizi bekliyor!

Destek İçin Tıklayın
yukarı