Quadrom Palas Temsilcisi Sizi Arasın
Quadrom Palas

Quadrom Palas

Ado Yapı
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Projede Fırsat
Quadrom Palas Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Quadrom Palas PROJE ÖZELLİKLERİ

Quadrom Palas projesi Ado Yapı tarafından Bahçelievler Kocasinan Merkez Mahallesi mevkiinde hayata geçiriliyor. 3 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip olan proje 4 blok halinde tasarlanmış durumda.


4 blok olarak inşa edilen projede dubleks,1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde konut alternatiflerinden oluşan toplam 117 adet daire bulunuyor. İnşaat çalışmalarının 2016 yılının 2. çeyreğinde başladığı Quadrom Palas projesinin 2017 yılının sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.


18 milyon dolarlık yatırım bedeliyle gerçekleştirilen proje, tamamlandığında 20 bin metrekarelik kapalı alana sahip olacak. Zengin sosyal olanaklara sahip olan projede konut sahiplerinin hizmetine sauna, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, spor alanları, çocuk parkı, yeşil alanlar ve kapalı otopark gibi olanaklar sunulmaktadır.

Quadrom Palas Nerede?

Projenin HABERLERİ

Avantajlı Avrupa Yakası Konut Projeleri

İstanbul’un Merkezinde Yaşayacağınız 5 Proje

Hemen Tapu Teslim Avantajlı Konut Projeleri

Klasik Mimari Modern Yaşam; Quadrom Palas