Porta Vadi Temsilcisi Sizi Arasın
Porta Vadi

Porta Vadi

Tüm Yapı
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
Porta Vadi Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Porta Vadi PROJE ÖZELLİKLERİ

Porta Vadi projesi, İstanbul'un gelişen ve değişen bölgesi Kağıthane'de Tüm Yapı imzasıyla yükseliyor.

72 bin metrekareden oluşan Porta Vadi projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 76 konut, 166 ofis ve 20 adet de mağazadan meydana geliyor. 

4 blok halinde yükselen Porta Vadi projesinde 1 blok konut, diğer üç konut ise ofis ve mağaza blokları olarak dikkat çekiyor. Porta Vadi projesinde konutlar 95 ila 310 metrekare arasında, ofisler, 48 ila bin 25 metrekare şeklinde tasarlandı. 

PORTA VADİ YAKIN ÇEVRE

Eşsiz konumuyla dikkat çeken Porta Vadi projesi, sanat, spor ve kültür merkezinde yer alıyor. İstanbul iş dünyasının kalbi Levent ve Maslak'a 2 dakika, metro hattına yürüme mesafesinde, alışveriş merkezlerine yakın, Belgrad Ormanlarının hemen yanı başında yükselen Porta Vadi, Türk Telekom Stadı ve inşaatı devam eden Şişli Etval Hastanesine de komşu bir konumda yer alıyor.

PORTA VADİ ULAŞIM

Mart 2018'de teslim edilmesi planlanan Porta Vadi projesi Haliç-Göktürk arasında yapılacak Dekovil Hattı ve Hasdal-Ümraniye Tüneli'nin yanı başında, ulaşımı da kolay bir lokasyonda bulunuyor.

TÜM YAPI PORTA VADİ

Akıllı alt yapı sistemleriyle donatılmış Porta Vadi projesi, deprem yönetmeliğine uygun alt yapısı ile güvenli bir yaşamın kapısını aralıyor. Projede ayrıca uzunluğu 112 kilometreyi bulan beton kolonlar kullanıldı. Bloklar arası 35 metre olan Porta Vadi projesi ferah yaşam alanları da sunuyor. Ortak alanlarında çevreye duyarlı aydınlatmalar ve yağmur suyunu depolayarak yeşil alanların sulanmasına olanak veren bir sistemin de yer aldığı Porta Vadi projesinde, keyifli bir yaşam alanı olarak hizmet vermesi için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. 

PORTA VADİ SOSYAL AYRICALIKLAR

Cendere Caddesinde iş dünyasını ve prestijli yaşamı birleştiren Porta Vadi projesi, terasta havuz keyfiyle farklı bir deneyim sunuyor. Projede ayrıca fitness merkezi, güvenlik ve otopark gibi sosyal ayrıcalıklar da yer alıyor.

Porta Vadi Nerede?

Projenin HABERLERİ

Porta Vadi Projesi Görücüye Çıktı

Ruşen Mete Akyüz: “Yaşanabilir Alanlar Üretmek İstiyoruz”

Porta Vadi Projesi En Az Yüzde 50 Kazandıracak!

Porta Vadi Projesinin Yüzde 80'i Satıldı

Porta Vadi Fiyat Listesi ve Projesi