Port Poseidon Muğla Temsilcisi Sizi Arasın
Port Poseidon Muğla

Port Poseidon Muğla

MUĞLA / MİLAS
Projede Fırsat
Port Poseidon Muğla Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Port Poseidon Muğla PROJE ÖZELLİKLERİ

Ege'nin en temiz havasına sahip Muğla'da Dev Yapı imzasıyla hayata geçirilen Port Poseidon Muğla projesi, 315 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor. Daire ve villa konsepti 334 konutlu projede üniteler, büyüklükleri 127 ila 589 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edildi.

2018'in ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan projenin yatırım değeri ise 150 milyon dolar. Yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösteren projenin hedefi ise dünyada ilk 10 proje arasına girmek.

Bodrum yolu Kazıklı Koyu Milas'ta yükselen Port Poseidon Muğla'nın, deniz ve doğa iç içe olarak tasarlanarak dünyadaki örnek projelerinden farklı olarak doğal enerji ve yenilebilir su kullanımı ile dünyadaki bütün projelere örnek olacağı hedefleniyor. Kanallarında sandallarla dolaşabileceğiniz, oluşturulan mitolojik kimliğiyle denizlerin hakimi poseidonun krallığında gezinebileceğiniz proje, 114 malikane 154 yalı, 66 adet rezidans dairesi, 11 çarşı mağazası, 1 marina 103 suit odalı otelden
meydana geliyor.

A Plus proje olarak dikkat çeken Port Poseidon Muğla projesi, müze, amfi tiyatro, sağlık merkezi, yeşil enerji, deniz altı odaları gibi donatıların yanı sıra yeşil proje sertifikası adayı.

Bölgenin önemli lokasyonlarından birinde yer alan proje, Bodrum Havaalanı'na 37, Didim’e 26, Akbük’e 8, yapılması planlanan AVM Çarşı'ya 12, Milas'a 15, İzmir - Bodrum anayoluna 15, golf sahalarına 15 kilometre, masmavi ve tertemiz denizin ise hemen yanı başında bulunuyor.

Port Poseidon Muğla Nerede?

Projenin HABERLERİ

Dünyanın Yeni Yaşam Merkezi; Port Poseidon Muğla

Fırsat Projeleri