Park Mavera 2

Park Mavera 2

Makro İnşaat
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Park Mavera 2
Park Mavera 2

Park Mavera 2 PROJE ÖZELLİKLERİ

Park Mavera 2 Projesi, keyifli yaşam alanları, konforlu iç mekanları ve sosyal donatıları ile fark yaratıyor.

 İstanbul’un yeni yatırım alanlarından Başakşehir’de yükselen Park Mavera 2. Etap projesi, kullanıcıların rahatına yönelik her ayrıntıya sahip.

Proje yatırımcıları ulaşım avantajı sayesinde; TEM, 3. Köprü Bağlantı Yolu ve 3. Çevreyolu alternatifleri sayesinde kentin her yerine kolay ulaşım sağlıyor.

Aynı zamanda Başakşehir lokasyonunda konumlanan Park Mavera 2. Etap projesi, ilk planlı şehir meydanında yer alan proje ayrıcalığına da sahip.

Botanik Park olanağına karşı yaşama şansı sunan Park Mavera 2. Etap projesi, hayal diye nitelendirilen bir çok olanağı, yatırımcılarının hayatını güzelleştirmek için gerçeğe dönüştürüyor.

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığı ile inşa edilen proje, Başakşehir’de  45 bin 389 metrekare alan üzerinde konumlanıyor.

Park Mavera 2. Etap projesi, büyüklüğü 126 ila 250 metrekare arasında değişen; 2+1, 3+1  ve 4+1  alternatifli dairelerden oluşuyor.

Park Mavera 2. Etap projesi, toplamda 556 adet konforlu konuttan oluşuyor ve dairelerin sahiplerine teslimi 2018 Haziran’da planlanıyor.

İç mekanlarının konforu kadar sosyal olanakları ile de yatırımcılarına keyifli bir yaşam sunan Park Mavera 2. Etap projesinde: cafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, market, kreş, türk hamamı, sauna, fitness merkezi, göl-gölet, yürüyüş parkuru,  güvenlik, süs havuzu, çocuk oyun alanları ve kapalı yüzme havuzu gibi hizmetler mevcut. 

Park Mavera 2 Nerede?

Projenin HABERLERİ

Park Mavera Başakşehir’de Erken Teslimler Başladı

Konutta 3. Seferberlik İle Satışlar Artacak

Makro İnşaat'tan Silivri'ye Dev Proje