Panorama Pavli

Panorama Pavli

Altınsoy İnşaat
İSTANBUL / PENDİK
Panorama Pavli
Panorama Pavli

Panorama Pavli PROJE ÖZELLİKLERİ

Altınsoy İnşaat’ın ilk konut projesi olan Panorama Pavli projesi İstanbul’un her geçen gün değerine değer katarak yükselen ilçesi Pendik’te hayata geçiriliyor. 2 blok halinde yükselen Panorama Pavli projesinin blokları 20’şer kattan oluşuyor. 156 adet daireden meydana gelen Panorama Pavli projesinde her katta 4 daire yer alıyor. 5 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen projenin toplam inşaat alanı ise 26 bin metrekareye ulaşıyor. 

Panorama Pavli projesinde yalnızca 2 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor ve bu dairelerin alanları 107 ve 112 metrekare arasında değişiyor. Panoramik bir deniz manzarasına sahip olan ve Pavli Adası’nı gören projenin adı da buradan geliyor. Size her sabah kalktığınızda eşlik edecek olan muhteşem deniz manzarası ile Pavli Adası, güne daha enerjik başlamanızı sağlayacak.

Sakinlerine eşsiz bir lokasyonda bulunma fırsatı veren Panorama Pavli projesi metro durağına 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 29 kilometre mesafede yer alıyor. Yaklaşık 6.000 beyaz yakalı çalışanın olduğu finans kuruluşlarının yeni merkezlerine 5 dakika kadar yakınlıkta olması ve D-100 karayolunun denize en yakın noktasında bulunan Panorama Pavli projesi bu özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır.

İstanbul'un her gün daha da içinden çıkılmaz bir hal alan trafiğini hayatınızdan çıkarmaya hazırlanan Panorama Pavli projesi ihtiyacınız olan her şeyi sizin ayağınıza getirecek. Eşsiz lokasyonuyla büyük avantaj sunan proje Pendorya ve Neomarin gibi Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş merkezlerinden ikisine komşu konumda yer alıyor. Böylece her türlü ihtiyacınızı İstanbul’un yoğun ve stresli trafiğine takılmadan giderebileceksiniz. Böylece hem kendiniz hem de ailenize ayıracak bolca vaktiniz kalacak.

Sağlık merkezlerinin tam ortasında bulunan Panorama Pavli projesine Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pendik Özel Yüzyıl Hastanesi, Pendik Devlet Hastanesi, Marmara Universitesi Pendik Egitim ve Arastirma Hastanesi Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Servisi, Özel Remedy Hospital, Kaynarca SGK Hastanesi, VeniVidi Göz Sağlığı Merkezi Pendik, Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi, Özel Pendik Bölge Hastanesi, Pendik Hospital, Pendent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Dünyagöz Hastanesi, Özel Pendik Şifa Hastanesi, Berrak diş kliniği, Uğurel Diş Kliniği, Özel Yaşam Tıp Merkezi, Sistem Göz Hastanesi, DişMer Ağız Diş Sağlığı Polikliniği, Volkan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği gibi merkezler eşlik etmektedir.

Çocuklarınızın eğitimi için de size yardımcı olacak olan Panorama Pavli projesi Çamçeşme İlköğretim ve Ortaokulu, Alparslan Anadolu Lisesi, Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Eryetis Reis Denizcilik Meslek Lisesi, Doğa Okulları, Pendik Birey Temel Lisesi, İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Prof.Dr.Muhammet Tayyip Okiç Anadolu İmam Hatip Lisesi, Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Pendik Anadolu Lisesi, Özel Pendik Birikim Koleji Anadolu ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Alemdarpaşa Ortaokulu, anne sefkati ozel egitim okulu, Final Temel Lisesi, İsa Yusuf Alptekin İ.Ö.O., Ertuğrul Gazi İ.Ö.O., Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Faruk Nafiz Çamlıbel Lisesi, Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu, Pendik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ahmet Kutsi Tecer İ.Ö.O., Esenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şeyhli İlköğretim Okulu, Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu, Orhan Sinan Hamzaoğlu İlkokulu ve Ortaokulu, Namık Kemal İlkokulu gibi okulların merkezinde yer alıyor.

Sosyal donatılarıyla da ön plana çıkan Panorama Pavli projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, açık otopark, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Denize yakınlığı, adalara ve özellikle Pavli adasına karşı Panoramik manzarası ile ayrıcalıklı bir konut projesi olan Panorama Pavli kent yaşamından kopmadan hayatın merkezinde konforlu bir yaşam sunuyor.

PAVLİ’YE PANORAMA BAKIŞ

Eski adı Mavronisi olan ve halk arasında Pavli Adası olarak bilinen ada Pavli Burnu’nun yakınında yer alır. Günümüzde “Aydınbey Yarımadası” olarak da bilinir. Ada, Bizans döneminde aristokratların oldukça ilgi gösterdikleri bir yazlık dinlenme yeriydi. Yakın zamana kadar Pendik halkının yaz aylarında çokça rağbet ettikleri bir piknik yeridir. Daha sonra burası denizin doldurulmasıyla sahille birleştirilerek Pendik Tersanesi’ni koruyan bir mendireğe dönüştürüldü.

PANORAMA PAVLİ PROJESİ FİYATI

Pendik'in en özel projelerinden birisi olan ve Altınsoy İnşaat imzası taşıyan Panorama Pavli projesi fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Panorama Pavli Nerede?

Projenin HABERLERİ

Bu Projelerde Zorluk Yok Fırsat Çok!